Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen diétát ajánlanátok?

Milyen diétát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Első lépésben 135kg-ról szeretnék lefogyni olyan 100kg-ra. A kalóriabázis nevű alkalmazás segítségével fogyott már le valaki közülletek?

2021. nov. 14. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Kalóriabázissal, eddig 37 kg minusz. De amúgy tök mindegy milyen appot használsz, a lényeg az, hogy számolj kalóriát! Kiszámolod kalkulátorokkal, hogy mennyit kell enned ahhoz, hogy fogyj, és minden nap próbáld azt a kalóriamennyiséget betartani. Ha számolsz kalóriát, bármit ehetsz, nem kell a kenyeret, tésztát, édességet, se semmit se kizárnod, de persze érdemes a minél egészségesebb táplálkozásra törekedni.
2021. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen én is azt használtam, sikeresen :) ✌️
2021. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a 37kg minuszt mennyi idő alatt sikerült elérned? Nem nyúlt meg a bőröd?
2021. nov. 14. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

#1-es válaszoló vagyok.


A 37 kg kb. 9 hónap alatt sikerült, még hátra van kb. 10 kg. És eddig nincs semmi baja a bőrömnek, de kitudja, hogy -10 kg múlva mi lesz vele. Mindenesetre szerintem ahhoz képest, hogy közel 40 kg-t fogytam, elég jól néz ki a bőröm, nem igazán látom, hogy bárhol is lógna jelenleg. Viszont ehhez hozzátenném, hogy csak 18 éves vagyok, és a családomban többen is fogytak 30-40 kg-t, és senkinek se lett lógó bőre. Szóval valószínűleg a genetika is közre játszik, hogy a bőröm ezt az elmúlt 37 kg-t ilyen jól viselte, meg nyilván az is, hogy még eléggé fiatal vagyok. Illetve azt is tudni illik, hogy rajtam az a plusz súly mindig is arányosan oszlott el, szóval nem az volt, hogy a lábam meg a karom vékonyabb, és a hasam meg hatalmas. Hanem na, mindenen van/volt plusz zsír, és viszonylag arányosan oszlott/oszlik el. Szerintem ha lesz is lógó bőröm, szerintem minimális. De szerintem ne aggódj ezen még, sosem lehet tudni, hogy miképp alakul. Nagyon sok embertől hallom/hallottam, hogy mondják, hogy ilyen nagy túlsúlynál nincs olyan, hogy nincs lógó bőr, aztán még is, környezetemben is tapasztaltam, hogy igen is van olyan. :) Mindenki más, nem lehet ezt előre tudni. :)

2021. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod. Én 20 éves vagyok szóval szerintem a bőr regenerálódása nállam sem jelentene gondot. Egyébként arra is gondoltam szedni kellene kollagént és hátha segítene hogy tényleg ne legyen nagyon ráncos, lógó bőröm.
2021. nov. 14. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

#1, #3-as vagyok.


Én szedtem, szedek kollagént. Igazából nem tudom mennyire használ, pláne ha az ember fiatalabb, mert ugye ahogy öregszik az ember, úgy termel egyre kevesebb kollagént. Szóval nem tudom, hogy ilyen fiatalon mennyire segít ha az ember szed pluszban kollagént, de én is szoktam. Igazából az egyetlen látható változás, vagyis amit én érzékeltem a kollagénszedés során, hogy a körmeim megerősödtek. Ennyi. Külsőleg én semmilyen más változást nem láttam magamon. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem másra nem volt hatással, lehet, hogy segített a bőrömnek a fogyás során. Kitudja. Szerintem érdemes kipróbálni egyébként, nincs vesztenivalód vele. De szerintem a külső testápolás is segíthet, szóval testápolók. Vagyis nyilván avval sem lehet így megelőzni a lógó bőrt, de szerintem ha az ember hidratáltan tartja a bőrét, az csak segíteni tud rajta. Illetve a masszázst, a száraz masszázst is szokták ajánlani. Szerintem ezeket érdemes kipróbálni, nyilván nem ezeken fog múlni, de szerintem minimálisan hátha segítenek ezek a dolgok.

2021. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!