Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A makróim alapján 39 gramm...

A makróim alapján 39 gramm zsírt kéne fogyasztanom naponta. Ennek leginkább a dupláját sikerül összehozni. A ch és a fehérje átlagban okés, csak a zsír szalad el.. Min változtassak? Egyek több zöldséget és csirkét, hanyagoljam a marhát?

Figyelt kérdés
Szeretem a húsokat, sonkákat, a zöldséget nagyon nem csípem.
2022. jan. 2. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a szénhidrátból vegyél el és add hozzá a zsírhoz. 39g zsír akkor is elég minimál, ha nő vagy.
2022. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A szénhidrát most 88 gramm.
2022. jan. 2. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, nem tudom hány centi vagy és hány kiló, de rosszul írtam, ne vegyél el sehonnan semmit, inkább emelj mindent, eléggé éhezésnek tűnik az eddig leírtak alapján.
2022. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
163 cm vagyok, 66 kiló, 1200 kalóriás étrend (egész nap itthon vagyok mostanában, nem igazán mozgok)
2022. jan. 2. 22:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan 1400 körül van a súlytartó értékem.
2022. jan. 2. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Hogy van felosztva a többi?

Sokaknak a nők közül jobban beválik, ha több zsírt eszik, jobban tele van. Tehát ha így jól erzed magad, a 88at ne de 60 körül simán tarthatod. Emellrtt viszont figyelj arra hogy a fehérje legyen meg 20 energiaszázalék ami 1200 kcalból 59 gramm


Ha érzed hogy valami nem jó és változtatnál akkor anelkul hogy tudnank mit eszel, nehéz lenne megmondani hogy kit valtoztass


Ha leirod ket napodat kimasolod a kaloriaszamlalobol amit uadznalsz) akkor tobbet tudunk mondani. Igy latatlanban lehet az is hogy a mennyiseg tul sok, vagy tul sok olajon fozol vagy zsirosabb husokst eszel. Ufobbi eseten szokj at arra hkgy legnagyobb aranyban szarnyasokat, mellet combit, es ha sertest akkor karajt eszel

A sok zsirnak hatranya ha husbol viszsd be hogy az mind telitrtt zsir es abbol ss jo a tul sok

2022. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miket eszel, ami megdobja a zsírt? Leírod egy (pár) napi étkezesed?
2022. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!