Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Próbáltátok az active fiber...

Próbáltátok az active fiber shaket? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2,5 éve életmódot váltottam, de mostanában érzem a rostfogyasztás nehézségét + kreativitáshiányt a kisétkezésekhez (nálam 100-150 kcal); eddig magokat és néha aszalt gyümölcsöt ettem ilyenkor, de a kalóriatartalomhoz képest engem nem lakatnak jól + fehérje sincs nagyon bennük

a másik problémám hogy néha már 8-kor, de néha csak 10kor leszek éhes reggelihez, az ebédszünet pedig mindig délben van

Szóval 10kor kéne valami egészséges, fehérje- és rostdús étkezés max 150 kalóriában - erre gondoltam hogy kipróbálnám a fiber shaket

(de más ötleteket is fogadok ilyen esetekre ha valaki tud)


kérdés: kóstolta-e valaki? vagy hallott-e róla valaki másodkézből? finom-e? tényleg jóllakat-e? és melyik ízeket javasoltok?

köszi


23N, 63 kg, 153cm


(ui: nem fogyasztó csodaszerként innám, hanem minőségi étkezés kiegészítéseként, alkalmanként)


2022. jan. 21. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen shake-től nem fogsz jól lakni, inkább fehérje turmixot igyál helyette, az sem laktató de jobban megéri.

150 kalóriából sem fogsz jól lakni, reggelire 300 kcal minimum kéne, hogy tudj figyelni délelőtt. Szendvics, zabkása, zabkeksz stb...

2022. jan. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kóstoltam, egyrészt mert eritrites és érzékeny vagyok rá, másrészt borzasztóan drágállom. Ha jól értelmezem, ez fehérjeshake hozzáadott rosttal. Ugyanezt jóval olcsóbban megkapod, ha veszel egy bármilyen ízű nagy kiszerelésű tejsavófehérjét és teszel hozzá útifűmaghéjat.
2022. jan. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fehérje és rostdús nehezen lesz 150 kalóriából. Ha veszel fehérjeport, az tényleg jobb lehet, és valami magot, zabpelyhet, vagy ilyesmit tennék beley de ezek is meg fogják dobni a kalóriát. Szerintem inkább rendezd át a kalóriaelosztásod, hogy több jusson tízóraira is. Mennyi a kereted? Gyanítom, az is iszonyat alacsony, ha 150 kcal neked a tizórai.
2022. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!