Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki tud segíteni a kalória...

Valaki tud segíteni a kalória szükségletemet kiszámolni?

Figyelt kérdés
Atletizálok (7éve), heti 4x 3órát edzem, 18 éves lány vagyok, 159 centi, 43 kg. Súlyt szeretnék tartani. Köszönöm szépen előre is.

2022. jan. 22. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Kalóriabázis.hu
2022. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

itt nagyon szépen leír mindent és elmagyaráz, ajánlom hogy itt számold ki és akkor nem csak mi írunk egy számot hanem te magad is látod az okát

[link]

2022. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi mozgással súlytartáshoz Kb 2000Kcal mehet.
2022. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
2-es, abban a cikkben nagyon keverik a szezont a fazonnal, a BMR tényleg alapanyagcsere, de nem függ a fizikai aktivitástól, és nem ennyi kalória kell, ha valaki súlyt akar tartani. nyilván jó szándékkal írtad a válaszodat, ezért is szólok, hogy tudj róla, nem igazán tudják, hogy miről beszélnek.
2022. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
…hogy valami hasznosat is írjak, ahogy a 3-as írta, 2000 kcal körül mehet, és ha javasolhato, inkább felette, mert muszáj lenne nem súlyt tartani, hanem egy kis tömeget felszedni
2022. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel alacsony, kevés súlyú lányka vagy, így alapból kevesebb kalóriára van szüksége a szervezetednek.164 46 1700on tudtam tartani a súlyom úgy hogy napi 4orákat, és 45p edzettem. Viszont nem lehet tudni hogy a te anyagcserét milyen is, szóval elsőnek a helyedbe megpróbálkoznék 1800körül.
2022. jan. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, *napi 4orakat sétáltam
2022. jan. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minnnnndenkit lepontozol? Valami válasz esetleg, hogy miért hülye mindenki?
2022. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, igen, ezen én is csodálkozom, de inkább sajnálom, hogy a 4-es válaszomat minden erre járó lepontozta, ami azt jelenti, hogy tényleg sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mit jelent az alapanyagcsere. kár.
2022. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!