Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettem.Fel fogok puffadni?

Ettem.Fel fogok puffadni?

Figyelt kérdés
Tehát ma nem bírtam ki és rámjött a binge eating. Megettem 3 doboz piskótát egy chipset, és egy tábla csokit egyszerre. Olyan dagadtnak és csúnyán az érzem magamat. Meg mintha a fejem is kövérebb lenne. Lehet hogy felpuffaszt a sok étel ?

2023. jan. 15. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Már most reggel ennyit ettél? 🙄😵

Mértéktelen zabálás az megy, ehhez észt nem kell használni.


"Meg mintha a fejem is kövérebb lenne."

😂🤣


Talán híztál agyra, így máskor tudod gondolkodásra használni.

2023. jan. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, testképzavaros. Meg kb ebben a kategóriában a 80 százalék. Kezdj valamit magaddal, mert ennek a hülyeségnek sosem lesz vége. És jobb, ha tőlem tudod, rohadt nehéz belőle kiszállni.
2023. jan. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha jól számoltam, akkor az kb majdnem 3000 kalória, ami még egy teljes napi étkezésnek is sok. Ráadásul ilyen korán és egyszerre. Azt, hogy puffadsz e vagy nem azt csak te tudod megállapítani. Kicsit mozogj, igyál vizet és ma már ne nagyon egyél. De egyébként meg nem kell semmit se kibírni, egyél normálisan és egészségesen és akkor majd remélhetöleg nem jön rád a binge eating. Ha pedig étkezési zavarral küzdessz, akkor irány egy doki.
2023. jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
42%
Én is kövér vagyok. Nem értem miért kell kiakadni. Küldjél inkább kaját nekem ugy is ehes vagyok :(
2023. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nyilvánvalóan beteg, evészavaros. Nem segítetek a nevetős emojikkal meg azzal a tanáccsal, hogy ma már ne egyen. Jézusom. Keress pszichológust, ha falás után koplalni kezdesz, holnap is falni fogsz, ez egy ördögi kör.
2023. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
34%
Ne édességet, és chipset egyél! Akkor már 1 lépéssel előrébb vagy + egy kis mozgás sosem árt, az is jó, ha napi 1-2 órát JustDance-elsz.
2023. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nyilvánvaló, hogy sokat ettél (és persze nem a legegeszsegesebb etelekbol) de nem fogsz elhizni ha ezt nem csinálod meg mindennap. Ha felpuffad a hasad esetleg, az a túl sok eteltol van amit rövid idő alatt elfogyasztottal, lehet megterheli a gyomrodat kicsit.
2023. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy étkezési zavarosnak hiába mondjátok mit egyen, mit ne.


Koplal, és egy idő után már annyira ki van éhezve, hogy a szervezete KÖVETELI az ételt, mennyiség és minőség nélkül.


Én is voltam ED-s, koplalás-falás, koplalás falás - hánytaás - ciklusban éltem a napjaimat.


Mióta normálisan eszek, napi 5-6x, azóta nincs falásroham, hiszen nem is éhezek.

2023. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
41%
Én is küzdöttem evés zavarral és testkép zavarral. A “kigyogyulas” az egyébként nekem könnyebb volt mint hittem. Annyi a lenyeg hogy azt eszel amit szeretnél csak nyilván ugye egeszsegesebb legyen pl teljes kiőrlésű kenyér sok gyümölcs es zöldség. Ehetsz akar csokit vagy ilyesmiket is, ne tilts el semmit magadtól. Egy ideig lehet h nem tudod szabályozni de ahogy telik az idő nekem elég kevés idő telt el es már éreztem h nem kívánok annyi kaját, amikor tele voltam nem törtem magamba mindent ami a tányéromon volt.
2023. jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!