Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így mennyit tudnék fogyni 30...

Így mennyit tudnék fogyni 30 nap alatt, segít valaki?

Figyelt kérdés

Az alapanyagcserém 1352 kcal

A testtömegem megőrzéséhez 1859 kcal kell


Naponta 1050 kalóriát eszek meg, és lemozgok 100-200 kalóriát.


2023. febr. 21. 18:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Alap anyagcsere alá nem szabad menni a bevitellel.
2023. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Az első héten két kiló vizet. Aztán úgyis nekiállsz újra zabálni, és 30 nap múlva 4 kilóval több leszel.
2023. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nem bírod 30 napig sem, utána megeszed a hűtőd teljes tartalmát, átmész a szomszédba, és az övét is kiüríted.

Miért nem inkább 60+ nap, egy viszonylag tartható, 400-500-as deficittel?

2023. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Hányszor ugassuk még el, hogy baromság a koplalás 😫😫
2023. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Áruld már el, hogy ha már eljutsz az alapanyagcseréd kiszámításáig, akkor hogy szülöd meg ezt a random, az alatti kalóriaszámot a fogyáshoz?
2023. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
20%
Nem baromság a koplalás csak annak aki 3nap után felzabálja a hűtőt. 😂😂😂😂😂🤣🤣
2023. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 NTBS ***** válasza:
59%
Tartósan semennyit.
2023. febr. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%

Ha jót akarsz, nem itt jársz utána!


Minden fogyásos kérdésre borítékolhatóan ugyanazokat a válaszokat kapod.


A kalóriadeficit számít! Figyelj a makrókra! (jelentsen ez bármit) Én zabáltam mindent, de akkor is lefogytam. Ne fogyj gyorsan, mert lógni fog a bőröd. Úgyis visszahízod! Kalóriabázis! Mozogjál! Ne mozogjál, csak a kaja számít!


Ha túl komolyan akarod venni, akkor dietetikus és személyi edző. Ha kevésbé komolyan, akkor csökkentett adagú étkezés (na, nem nagyon, csak mindennek kb. a kéthamadát, és az olcsó kalóriákat elhagyod - csokika, gyümölcsjoghurt, túrórudi, sör, kenyér, cukros üdítők, kv 3 cukorral és két marék tejporral és társai), ehhez pedig elkezded megtalálni, hogy hol tudsz némi mozgást beiktatni a napirendedbe. Ez mondjuk heti 3-4 edzés, és növelt napi aktivitás minden nap. (lépcsőzés, több séta, kocsi helyett kerékpár).


Segíthetnek online edzéstervek és étrendek is, ezekből olvass el néhányat, akkor abból leszűrheted, hogy kb. mit javasolnak, mi lehet az a szint, ami neked megfelelő.


Ha csak a kaját veszed el, de nem hozod be a mozgást az életedbe, akkor nem lesz tartós eredményed. Ha csak mozogsz, akkor lassabban fogysz, és ha leállsz, visszajön minden, és még egy kis extra is.


Ha komolyatalanul akarod csinálni, akkor sanyargatod magad lehetetlenül kis adagokkal, és várod a csodát.


Ha teljesen komolytalanul, akkor mindenféle böjtökbe fogsz, kizársz tápanyagokat (zsírokat, szénhidrátokat), és várod a csodát, miközben tönkreteszed magad. És persze kérdezgeted a gyakorikérdéseken, hogy a menthetetlenül rád törő falási rohamban betolt 2 db glutton keksz akkor teljesen elcseszte a diétádat?

2023. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

#8, köszi a választ! Nem, nem én írtam ki a tegnapi kérdést.


Többieknek: nekem ne mondjátok hogy kieszem a hűtőt, mert minden nap csak ennyit fogok enni már csak 3 kilót kell fogynom, valahogy le kell szenvednem magamról 🤪

2023. febr. 22. 10:22
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Hajrá. Egész életedben tartani fogod, vagy mi a terv?
2023. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!