Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hasam örökké megmarad?

Hasam örökké megmarad?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lefogytam 73 kilorol 59-60ra. Javarészt Elégedett vagyok a külsőmmel, többet nem szeretnék fogyni mert olyan a testalkatom, hogy keskeny csípő, pici fenék, vékony lábak és mindent felső testre hizok.

Labam már vékony illetve elkezdtem a heti két spinning mellé sulyzos edzést csinálni, hogy ellensúlyozzam.

Ha nem fogyok lejjebb, akkor semmi esély nincs, hogy a maradek kis hasam is eltűnjön? Jól gondolom, hogy nagyon le kéne fogynom, hogy eltűnjön? Nincs más mód?


2023. ápr. 11. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Milyen magas vagy?


Egyébként a kinyúlt bőr is lehet a ludas, azt pedig plasztikán kívül más nem "viszi le".

2023. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Örökké nem maradhat, csak addig, amíg meg nem halsz. Tanuljátok már meg a szavak jelentését, és azok használatát.
2023. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

167 cm magas vagyok.

Bőröm látszólag nincs kinyúlva, sokat fogytam is hasból, de még mindig van, meg kis háthájam is :/

2023. ápr. 11. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, életed végéig lesz hasad.
2023. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

A női testnek az egészség szempontjából kell bizonyos testzsír százalék amivel normálisan működni tud. Az alkatodból kifolyólag igen valószínű, hogy egészséges testsúly/ testzsír mellett lesz valamennyi hasad.

Ugyanúgy szèlesebb maradhat a csípője és nagyobb a melle egy homokóra alakú nőnek egészséges testsúly/zsírszázalék mellett, ahogy neked a pocak marad " nagyobb" ami valójában teljesen normális, ez egyszerűen testalkat/ típus függvénye. Ezt el kellene tudni fogadni.

Neked ilyen a testalkatod. Odafigyelhetsz a táplálkozásodra és sportolhatsz, ez rendben van, de nem egészséges a testednek ha nagyon lefogysz. Ezt tartsd szem előtt.

2023. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Az a kis, 2-3 centi zsír/bőr (tudomásom szerint) evolúciós okokra visszavezethetően van ott, a terhesség miatt, a tested nem akar megszabadulni tőle. Fun fact, a pasik 99%-át vagy nem érdekli, vagy egyenesen imádják, mert cuki
2023. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
81%
Igen. Esetleg formálni tudsz rajta.
2023. ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!