Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van olyan, hogy csípőből vagy...

Van olyan, hogy csípőből vagy szélességből nem lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Még mindig túlsúlyos vagyok, 153cm és 70kg vagyok most, 80 voltam, de szélességre szerintem ugyanolyan vagyok. Abból tud e egyáltalán lemenni, ha le is megyek a megfelelő kg-ra? Illetve honnan tudom, hogy kötény hasam van-e vagy hogy lóg e a bőr vagy háj?😂
2023. ápr. 12. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha a csípőd azért szélesebb az elvártnál, mert a medence, a csont és az izület által determinált, akkor nyilván soha nem lesz keskeny csípőd, hiszen a genetikát és az anatómiát nem lehet felülírni, de amíg van rajtad alaphangon 10 kiló felesleg, addig én nem ezen agyalnék.
2023. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan testalkat típus amire a szélesebb csípő jellemző. Ez genetika, csontozat stb , ezen nem lehet változtatni. De addig tényleg ne aggódj ezen amíg még felesleged is van.

És amúgy az alkatilag széles csípővel nincs semmi probléma, csinos és formás tud lenni vele egy nő, ne szégyelld, és ezen ne izgulj. Hidd el én tudom. 175cm vagyok és 100cm a csípőm, de pár éve még szélesebb volt, mint a magasságom, annyira kövér voltam.

Fog lemenni neked is belőle bőven:)

2023. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A csípö szélességéböl addig tudsz fogyni, amíg van rajta zsírréteg, a csontból nem.
2023. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
9%
Lábemelés oldalra (állva/ fekve mindegy)- ha a popsi fölötti részt szeretnéd feszesíteni.
2023. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leszel keskenyebb is, majd ha nem lesz rajtad 20 kg felesleg. A csípőcsont nyilván behatárolja a minimumot.
2023. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!