Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mitől nő napról napra a...

Mitől nő napról napra a súlyom nagyon meg vagyok ijedve?

Figyelt kérdés
Kalóriát számolok 1300 at eszem és eddig fogytam most viszont lett valami. Székrekedésem van hetek óta azóta nem igazán fogyok viszont most a héten elkezdtem felpuffadni kemény a hasam hetfon voltam 67,5 kg, tegnap 68,6 ma pedig 69,3 ...ez hogy lehet? És 1200-1300 kcalt viszek be. Ez nem hízás ugye? Nagyon be vagyok pánikolva. Lehet azért mert nem voltam wcn? De próbáltam a Hunyadi vizet, szilvalekvar+tej és nem hajt meg. Most meddig megy fel a súlyom mit tegyek? :(

2023. jún. 28. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha hetek óta székrekedésed van, nem a súlyodon kellene aggódnod.
2023. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
1300 kcallal képtelenség hogy hízás legyen. Ha híznál is vele, ennyit biztos nem tudsz.
2023. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek nagyon puffadok kemény a hasam lehet nem is nagyon eszek ma vagy mit egyek? Mi az ami meghajt?
2023. jún. 28. 11:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha mozognál, nem tennél fel ilyen kérdéseket.

Nem kell élsportolói edzéseket tartani, elég ha sportosan élsz....

2023. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlik a szar a beleidben. Sürgősen el kellene kezdeni szarni. Ha nem megy, akkor beöntést kell kérni.
2023. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Próbálj többet mozogni és sok folyadékot inni. Ha magas rosttartalmú ételeket eszel akkor sokkal több vízre van szükséged.

De az is lehet, hogy valamilyen ételre vagy érzékeny és ezért puffadsz, nem tudod jól megemészteni vagy túl sokat viszel be a szervezetedbe.


Végső soron ha semmi sem használ próbáld ki a szenna teát:

"A szenna teát este, lefekvés előtt érdemes fogyasztani, hiszen hashajtó hatásának kifejtéséhez 5-7 óra szükséges. Fontos tudni, hogy a szennateát béltisztítóként csak kúraszerűen szabad használni, a benne található vegyületek ugyanis befolyásolják a szervezet víz- és elektrolit háztartását, és a túlzott káliumveszteség szívműködési zavarhoz, illetve izomgyengeséghez, bélnyálkahártya-irritációhoz vezethet."

-szóval csak ésszel igyad és ne minden nap!

2023. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó valaszolonak alig eszek nem vagyok rofi!

Mozgok ma is bicikliztem egy órát! És ezért vagyok 2 kilóval nehezebb mert fel vagyok fújódva a székrekedéstől? Ha elkezdem a szenna teát attól lemegy a hasam?

2023. jún. 28. 12:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés és rossz minőségű élelmiszer is okozhat székrekedést, ha a szervi okok már ki lettek zárva.
2023. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem, a szenna tea nem arra van hogy fogyózzál vele, hanem arra ha napok óta székrekedésed van, akkor segítséget nyújt hogy megkönnyebbülj.

De ha gyakran van ilyen gondod, ki kell vizsgáltatnod mi okozza, mert nem ihatsz állandóan szenna teát (csak kúraszerűen szabad használni).

2023. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mit ettél, mennyit, milyen magas vagy, hány kiló,mit sportolsz, mennyit?
2023. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!