Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szénhidrát kalkulálo?

Szénhidrát kalkulálo?

Figyelt kérdés
Ami kiszámolja nekem hogy vacsorára vagy ebédre vagy reggelire mennyit ehetek és +funkciónak bele táplálva egy adatbázis sok féle ételekel kenyérrel és stb-vel

2023. aug. 25. 19:37
 1/9 anonim válasza:
Igen.
2023. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
És mi a kérdés? Tudunk-e ilyen alkalmazásról?
2023. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Csinájjá má egy hejesírás kalkulálot is, ha rájérsz!
2023. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell neked ilyesmi. A fehérjére koncentrálj, 1,2-1,6g/testsúlykilogramm, aztán a kalóriakereteden belül a zsírt meg a szénhidrátot tetszés szerint eloszthatod, mondjuk a zsír semmiképp ne legyen kevesebb 0,6-0,7g/testsúlykilogrammnál (zsírmentes testtömeg)
2023. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha cukor beteg vagyok és szénhidrátot kell számolni
2023. aug. 26. 12:24
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
2-es típusú? Kell inzulin étkezéseknél? Mert adott esetben ilyenkor sem kell, csak ha akarod. Konzultálj az orvosoddal, a teljes kalóriakereted akár 25%-30%-a is lehet szénhidrát, ehhez sem kell app, mert az nem tudja megmondani mennyit ehetsz, azt már úgyis tudod, és te vinnéd be az appba, hogy mit ettél. Egy sima kalóriaszámoló app neked ezt számon tartja, de azt neked kell kiszámolni, hogy mennyi szénhidrátot akarsz enni.
2023. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az az én dolgom de kell szénhidrát számláló csak csámok
2023. aug. 27. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

akkor nekem aztán mindegy, de dokival akkor is kellene konzultálnod, hiába pontoz itt le mindenki nullára.

biztos nehéz megérteni, de nincs ilyen számláló, a kalóriaszámláló app számontartja neked, amit beviszel. pontozz le ismét ezért is, ha továbbra sem sikerül megérteni.

2023. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2023. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!