Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3 napig 5000 kcal-t ettem és...

3 napig 5000 kcal-t ettem és híztam 3.5 kg-ot!Létezik másnál is ilyen?24/F 123 kg vagyok!Diéta abszolút de nem megy sajnos!

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 02:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet ennyit hízni 3 nap alatt?
2023. szept. 24. 02:50
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnapi menüm:12 töltött káposzta,3 banán egy fürt szőlő,2 rántott sajt sült krumplival majonézzel,8 karaj kenyér,1 tábla csoki!
2023. szept. 24. 02:52
 3/8 A kérdező kommentje:
*karéj
2023. szept. 24. 02:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Kenyérre kentem majonézt meg ketchupot,gulyáskrémet !Ja meg a 12 töltött káposztához egy doboz tejföl!Egy kicsit túlzásba vittem! :)
2023. szept. 24. 02:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy cső csemegekukoricát is ettem
2023. szept. 24. 02:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy 1 kg zsír rakodjon rád (az alapszükségleten felül) 7000 kcal-t szükséges elfogyasztanod.

Úgyhogy ebből valószínűleg nem mind zsír


Miért eszel ennyit? Ha jól sejtem lelki oka van. Terápia?


Ahhoz, hogy kalóriadeficitben tudj maradni azt tudom ajánlani, hogy ne legyen otthon annál több kaja, mint amennyit ehetsz egy nap. Vagy max 2 napi kaja legyen otthon, ha hamarabb megveszed, akkor már nem ehetsz azon felül semmit. +Sétálj sokat!!! Ha van lehetőséged úszni, az még jobb lenne, hiszen nem terheled közben az ízületeid, de ha anyagilag nem engedheted meg magadnak akkor a séta is jó lehet

2023. szept. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A "diéták" nem érnek semmit, neked életmódváltásra van szükséged, meg önfegyelemre.
2023. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező,

Megkönnyeztem, amit írtál. S nincs, nincs nálam a bölcsek köve, csak saját fájdalmas megéléseim köszönnek vissza a szavaiból. Úgy érzem -lehet rosszul -, a fogyás, a diéta másodlagos ahhoz képest, hogy valami miatt az evéssel kárpótolod magad. Nem lehet, hogy nem vagy eléggé "szeretve", s étellel próbálod kiölelni magad egy szeretetlen helyzetből? Direkt tartózkodom bármiféle további tanácstól, de tudd: valaki mélyen együttérez veled, s biztos benne, hogy meg fogod találni a saját, számodra megfelelő utat a testi-lelki megkönnyebbüléshez. A BOLDOGSÁGHOZ, A SZERETVE LEVÉS BOLDOGSÁGÁHOZ. Szívből kívánom. Sikerülni fog♥️♥️♥️

2023. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!