Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Több kcalt esztek azokon a...

Több kcalt esztek azokon a napokon amikor sportolok? Ha igen, mennyivel?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
200-300 kalóriával én többet szoktam enni edzésnapokon, de mivel senki/semmi nem tudja pontosan megmérni az adott sporttevékenység által elégetett energia mennyiségét, ezért nagy hiba lenne edzésnapokon drasztikusan megemelni a kalóriabevitelt.
2023. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Én nem szoktam. Nagy ritkán (havi 1x) van hogy ehes vagyok edzes napon edzes utan akkor plusz 150-200 lcalt megeszek pluszba
2023. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg szoktam ilyenkor emelni a szénhidrátot szükség szerint, néha nem is kicsit, mert elég intenzív, kell az energia.
2023. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Nem igaz hogy nem lehet semmilyen sporttevékenységnél pontosan mérni a kalóriát. Egy kerékpár hajtókarába épített teljesítménymérő néhány százalékon belül van pontosságban.


Kérdésre válaszolva: értelemszerűen többet eszek 100+ km tekerés esetén. Akár 4000-5000 kcal / nap.

2023. okt. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szálkásítok akkor ugyan annyit eszem minden nap, nem számolgatok össze vissza.

Ha meg tömegelek, akkor előfordul, hogy egyáltalán nem számolok.

2023. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!