Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 12honap alatt lehet fogyni...

12honap alatt lehet fogyni 50kilot ?

Figyelt kérdés
110kg vagyok most és nő osszejohet ha szigorú leszek és heti 1kgot adok le?
2023. okt. 30. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%

12*4=48


Tehát 48 kg-t tudsz leadni, ha sikerül. Étkezz tisztán, egészségesen, mozogj rendszeresen és légy kalóriadefficitben.

2023. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Talán összejöhet egy év alatt az 50 kiló fogyás, de minden bizonnyal nem fog. De és akkor mi van? Ha nem jön össze egy év alatt, csak másfél-két év alatt, akkor el se kezded az életmódváltást, és maradsz túlsúlyos?
2023. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Biztos lehet, de inkább az életmódváltásban hiszek és akkor nem kell így számolgatnod, a bőröd se nyúlik szanaszét. Már ha kevesebbet eszel, rengeteget fogsz fogyni, ha meg mozogsz is, még többet. A kérdés, hogy mitől híztál meg, mert ha betegség is van a háttérben, első körben azt kellene kivizsgáltatni. Egyél annyit és úgy, amit fent tudsz tartani egész életedben, ne legyen szélsőséges diéta a cél. És ha csak 30 kg megy le, az is szép teljesítmény 1 év alatt.
2023. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Egészségesen nem.

A heti 1kg mínuszhoz 1000 kalóriás deficit kell, az kb. nettó koplalás kategória és nagyon nagy akaraterő kell hozzá. Én 8 hónap alatt leadtam 35kgot, ez átlagban több, mint havi 4kg mínusz.. Én sem haladnék ilyen gyorsan, ha most kezdenék neki és ilyen elméleti tudásom lenne, mint most.


De nem mindegy a kiindulópont. Ha 300kg vagy, akkor 1 év alatt az 50kg még kevés is.

Ha kb. ennyi rajtad a felesleg összesen, akkor 1 év alatt talán még egészséges ütemnek mondható a 30-35kg mínusz.

2023. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sikerült? Kezdjük ott, hogy 165kg ról indultam, és csak azzal, hogy csökkentett a szénhidrátot és a sót, az első két hétben kipisiltem 15kg-ot…

További 50hét alatt a noteszom szerint 38kg ment le, az összesen 53kg.

2023. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem könnyu
2023. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Össze, de értelme nincs végig szenvedni, majd amint meg van a cél, újra jönnek vissza a kilók. Sokkal gyorsabban, mint ahogy lement. A testednek is idő kell, hogy alkalmazkodjon hozzá. Lassabban eredményesebb lehetsz és mozgással sokat tehetsz azért, hogy ne sharpei-ként lógjon rajtad a bőr.
2023. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem lehetetlen és nem nettó koplalás, de mindenkinél más-más a helyzet. Heti mínusz 1 kilót szoktak normálisnak mondani, de én 10 héten belül dobtam le 16 kilót és ott k.b. tartom is magamat. Viszont sokkal korábban kezdtem el rostdús diétát és nálam valójában a 16 kiló felében gyerekkori lerakódott méreganyag is bejátszott. Nem tudom, hogy miért később és miért ennyire hirtelenül dobta le magát. De ahogyan ledobta magát, rettentően felszabadultam. A kinézetem drasztikusan megváltozott és - fickó létem ellenére - anorexiásnak néztek, ellenben soha ilyen jól nem éreztem magamat. Ezért mondom azt, hogy ez senkinél nem egyforma. Adódhat lassan, adódhat gyorsan, adódhat kevés, adódhat sok egyszerre.
2023. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet. Az első két hónapban menni fog ez az ütem de utána lassulni. Az utolsó 10 kilónál pedig még lassabb lesz, havi 1-2 kiló megy le de inkább1.

De a lwgjobb amit elkezdhetsz ha most nekiállsz.

2023. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom a kommentelők kiszámolták-e, hogy ha 50et lead, akkor lesz kb 60. :) Csak úgy írom am. Elfogyni nem akarsz véletlen kérdező?
2023. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!