Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok ha este eszek?

Miért nem fogyok ha este eszek?

Figyelt kérdés
Sajnos a munkám miatt csak este 8korul tudok enni és délben. 1200 kcalt eszek és elméletileg fogynom kellene de szerintem azért nem fogyok mert este tudok enni. Délben eszek egy szendvicset teljesen kiőrlésű zsemlebol sonkaval este pedig főtt ételt ami belefér a kcal keretbe. Min változtassak? Pl. ha levest eszek másnap még több is vagyok fel kilóval pedig lehetetlen ennyi kalóriával. Mit tegyek?
dec. 12. 05:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A matek mindig kijön. Semmi köze ahhoz hogy este eszel.

Eltelt két hét legalább?

Mindig reggelente méred magad wczesek utan és evés ivás előtt?

Biztosan jól számolod hogy mennyi kalóriát eszel?

dec. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mióta eszel így? Nem lehet hogy még csak rövid ideje? Én két hétig tartottam ilyen napi 5-600 Kcal deficitet, mmire elindult a fogyás, addig semmi, már én is azt hittem rosszul csinálok vmit. Meg ha nem kell túl sokat leadnod, akkor is lassabban jönnek az első eredmények.
dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!