Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vékony voltam Meghíztam Mos...

Vékony voltam Meghíztam Most megint vékony vagyok Ha most eldobom csak úgy a régi étrendet akkor vissza hízok? 67 kiló.180cm.21.fiú

Figyelt kérdés

febr. 3. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Ez pontosan így van. A "diétás" étrenset kell tartani életed vegeig. Annyi hogy picit tobbet lehet enni annal es neha belefera "bunozes".

Ha megint annyit eszel mint mikor kover voltal, megint kover leszel

febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember visszatér ahhoz a kalóriabevitelhez és ahhoz az életmódhoz, ami korábban az elhízását okozta, akkor nyilván elhízik megint. Ezért kell fogyás után egy kiegyensúlyozott táplálkozás mellett figyelni arra, hogy ne legyél megint tartós kalóriatöbbletben. Szintentartó kalóriabevitel a fizikai aktivitással arányosan, sok mozgás, változatos étkezés. Magyarul életmódváltás: ez a kulcsa a fenntartható és hosszútávú sikernek.
febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az evés csak az egyik összetevője a végeredménynek. A napi mozgásmennyiség a másik. Aztán vannak a betegségek, vagy csak sima idegesség, szorongás, problémásabb életszakaszban. Akkor akármennyit megeszik az ember, jön is minden ki belőle. Ezt például sokan elfelejtik. Azt gondolják, mindenkibe minden be is épül, amennyit megeszik, hát nem. Aztán van a fordítottja, aki pl. gyúr, egyre fokozott terheléssel, ami jobban ráveszi az izomsejtjeit, hogy beépítsenek. Szóval kicsit összetettebb a dolog a beviteli mennyiségnél...

Ha zavar a hízás, mégis szeretnél enni, jóllakni, semmi gond, csak olyan életed legyen mellette, ami napközben jelentős mozgással jár.

Én például már 3-szor is meghíztam, és mindig visszafogytam, aztán megint meghíztam még jobban... Pedig mindvégig pontosan ugyanannyit ettem-eszek: rengeteget. A különbség mindössze annyi, hogy közben voltak jóval mozgalmasabb, otthonülősebb (sérülés miatt), vagy épp gondterheltebb időszakok.

Igen, tapasztaltam, hogy könnyebben és gyorsabban visszahízok addig, amilyen már voltam egyszer, viszont utána azért lelassul a dolog. Azért nem mindegy, hogy mennyit hízott az ember korábban, és milyen gyorsasággal hízta/fogyta, mert az sokat elárul arról, mennyire hízékony típus, és hogy legközelebb is mire számítson nagyjából.

Hány kg voltál max?

febr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
85 kiló
febr. 4. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vékony vagy, hanem már-már sovány... Ez rettentően kevés súly egy 180 centis férfinek.
febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon sokat fogytál. Azért ne ess át a ló túloldalára se. Ha kicsit visszaszedsz, ami valószínű, akkor azt szerintem ne feltétlen úgy fogd fel, mint rosszat.

Én kisebbeket ingadoztam. Érettségiig max 75 kiló voltam, de utána hízni kezdtem (igaz karantén is volt). Akkor 87 volt a plafon, amiről sikerült visszamennem 79-re. De után visszatérve a korábbi életformához, hamar visszahíztam 90 kilóra. Abból megint visszafogytam 82-re, aztán fel 91-re, most 84 kg vagyok. (182 cm-hez)

febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!