Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Yazio Pro verzióját lehet...

Yazio Pro verzióját lehet valahonnan ingyen leszerezni?

Figyelt kérdés
Gondolkodok rajta, hogy előfizetek rá. Előtte ki lehet valahol próbálni?
febr. 9. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ingyen nincs semmi.

Viszont az előfizetési-regisztrációs folyamatban van egy trükk. Alapból az adataid bekérése után azt fogja kínálni, hogy vagy három hónap 6 ezerért (2 ezer/hó), vagy 12 hónap 12 ezerért (ezer Ft/hó). Ha itt megszakítod a regisztrációs folyamatot, ha jól emlékszem én kiléptem vagy kiikszeltem az ablakot amiben az ajánlatokat hozta, akkor lenyom egy kis rábeszélős diát, aztán ad egy féláras ajánlatot csak itt csak most csak neked, féláron azaz 6 ezerért bekínálja a 12 hónapos előfizetést, ami viszont már tényleg bagó. Próbáld ki, nekem legalábbis így volt. Jó az app különben, merem ajánlani.

febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

2#

Mondjuk, ezen szeretnék követni azt, hogy kalóriadeficitben van-e, vagy sem?

febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es, nem feltétlenül fogyózáshoz kell, a felesleges súlyt mar leadtam. Edzőterembe járok, azért számolom hogy mennyit eszek, és gondoltam ebbe a kategóriába az jobban illik
febr. 9. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha regjsztralsz van ingyenes probaidoszak. Ha egy heten belul lwmondod, nem kell fizetni semmit
febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!