Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik alkalmazást érdemes...

Melyik alkalmazást érdemes letölteni szénhidrát, kalória számolásra?

Figyelt kérdés

Jelenleg én a "KalóriaBázis" nevű alkalmazást használom.

Különösebb problémám nincs vele, de úgy hallottam vannak ennél jobbak, ahol be lehet szkennelni az ételt és nem kell kiresni.

Én a kalória bázisnál nem találtam ilyet, bár a keresésnél mutat valami vonalkódszerűt . Én arra rámentem, de nekem nem szkenneli be. Lehet én vagyok hozzá béna. Még az elején vagyok ezeknek....

Jó ez az alkalmazás vagy van jobb is ennél?


febr. 17. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a Myfitnesspal-t használom, szerintem nagyon jó. Bár összehasonlítási alapom nincs, mert mást még nem próbáltam. Van benne scannelés is, csak az már a fizetős verzióban.
febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja, hogy az fizetős....

akkor lehet a kalória bázisnál is így működik, azért nem találtam (vagy csak béna vagyok)

febr. 17. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:

A kalóriabázis teljesen jó, véleményem szerint a legjobb. Rendezett, átlátható. Itt is lehet vonalkódot beolvasni, nem kell érte fizetni, én is az ingyenes verziót használom.

Mint bármelyik appnál, itt is van olyan élelmiszer, amelyiknek még nincs benne a vonalkódja, de azt te is fel tudod vinni ha van hozzá kedved, türelmed. De rengeteg kajának benne van a vonalkódja.

febr. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És azt hogy olvasod be?

Én a keresésre mentem, ahova beszoktam írni mit eszek

Egy colat próbáltam beszkennelni de nem sikerült

febr. 18. 10:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Colát pont ma szkenneltem be, be lehet. Ott ahol beírod amit ellél, az mellett van egy kis vonalkódos jel, pici zöld pipával a közepén. Arra menj rá és tartsd a vonalkód felé. Be kell hogy csipogja.

3-as voltam.

febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pont ugyanígy csináltam, azt meg is találtam és nekem csak egy fekete képernyő jelent meg.... hiába tartottam oda, nem szkennelte be.
febr. 18. 21:02
 7/11 A kérdező kommentje:

3,5:

Valamint nekem be van állítva, hogy szénhidrátból 160 grammot számoljon

Kalóriánál mér 1160-at


A zsírnál pedig, 39-ot mér, hogy annyit ehetem max/nap

Szerintem ez azért van, mert maikor letöltöttem beállítottam hány kg vagyok és mennyi szeretnék lenni mennyi nap múlva

(Ezt csak úgy beállítottam, persze szeretnék fogyni is de az egészséges táplálkozás lenne a lényeg).


Mindig jelzi nekem pirossal, hogy a maximum 39g napi zsírt meghaladtam, az a 39g kevés, nem? ennél többet bevihetek/nap?

Nekem a szénhidrátra kell figyelni, de a koleszterin is 5,35 lett a legutolsó mérésen, tehát ara is szeretnék.

Hol tudom ezt az értékel átírni, hogy ne jelezze mindig pirosan, hogy meghaladtam? vagy tényleg 39g lenne a a napi limit, amit tartani kéne?

Mert akkor bajban vagyok

febr. 19. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs engedélyezve, hogy az app hozzáférjen a kamerához. Vagy egy telefon újraindítást is próbálhatsz, nekem más app csinált ilyet és megodotta. Gondolom, nem egy félsötét szobában próbáltad, jó fény kell hozzá.
febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a MyFitnessPal vonalkód scan ingyenes, az ételfotó alapján történő felismerés nem az tudtommal. Viszont a recept beíró funkciója rosszabb, mint a kalóriabázisban, csak azt tudod megadni, hány adag a kaja, 100 g-ra nem számol. A sótartalom adatok sokszor rosszul vannak megadva ("Sodium"-ot kell beírni, ami a nátrium, de sokan simán a sót írják be, esetleg a mértékegységet is tévesen nézve).
febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

Most direkt ránéztem a Myfitnesspal-ra. Ha rámegyek a vonalkód beolvasásra, a fizetős oldalra visz. Úgyhogy nem, nem működik ingyenes verzióban.

febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!