Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miutan fogyoztatok es elmentek...

Miutan fogyoztatok es elmentek pl vendegsegbe, esztek mindenfelet?

Figyelt kérdés

Tudjatok h nem lenne szabad, de megengeditek magatoknak mondjuk egy hetig a rokonoknal? Suti meg minden a csaladdal egyutt vagy ti megkoszonitek es inkabb nem esztek?

Es a ferfiak hogy vannak ezzel?

Koszii


2012. aug. 17. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

azért nem mindig. mérlegelem, hogy mennyire fontos esemény, pl szülinapom, nyaralás, karácsony esetében nyilván nem sanyargatom magam, de pl. egy sima vendégségnél inkább viszem a saját kajámat. mindig meggondolom, hogy megéri-e az az 1-2 nap dőzsölés, hogy 1 héttel többet kelljen dolgoznom az álomsúlyért. többször döntök úgy, hogy igen :) monjduk azért 1 hetet én nem zabálnék végig... 4 nap volt a max a diétám kezdete óta, amikor nyaraltam.

20L

2012. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Óriási a sötétség, sajnos... :(

Ha nem koplalva fogytál le, akkor utána súlytartásban lényegében bármit ehetsz, csak mértékkel.

Sőt, rövid távon (pl. egy hétvégére, 1 hét nyaralásra) még a mennyiségekkel sem kell foglalkozni, mert egyrészt kellenek a "csaló" napok, másrészt meg úgysem ezen múlik, hanem hogy mit csinálsz a év többi részében.

2012. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze! Mindenkit halálra idegesít az olyan ember, aki folyton csak húzza a száját mindenre, mert, hogy ő nem ehet ezt, nem ehet azt. Néha igenis lehet (én itthon is szoktam fagyit, csokit, sütit enni, persze nem napi rendszerességgel).


Ha ez nem fér bele, megette a fene az egészet.

2012. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha ettem salatakat, kenyeret, csirket csak lenyegeben cukrot meg olajos dolgokat nem, az nem koplalas ugye? Ketszer ettem de ezt a szokast szeretnem is megtartani h ne hizzak vissza, es mozgok 20 perceket 3x egy heten.

Ez nem koplalas, ugye?

2012. aug. 17. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt te tudod, hogy koplalás-e, vagy sem, mi honnan tudhatnánk? Azt sem tudjuk, nő vagy-e, vagy férfi, hány kiló vagy, hány centi, hány éves... Nem mondtad, mennyi az a két étkezés, stb.
2012. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!