Ez ma sok volt?

Figyelt kérdés

egy negyed szelet kalács reggelire egy pohár tejjel

Ebédre lecsót egy pici kenyérrel

aztán rizst kínai édessavanyúval


most meg egy pohár tej

Hány kcal?


2012. szept. 5. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

És azt elvárod, hogy ezt valaki kiszámolja? Ahhoz le kellene írni a mennyiségeket is....

mellesleg a lecsó és a kínai felejtős. Ahogy a tej és a fehér kenyér is. Hiába van kalóriadeficited, akkor is csupa szemét kaja.

2012. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocs nem tudom kiszedni a hasamból a kaját hogy lemérjem.Egyébként mért lenne szemét? A lecsó tudod miből készül? Paprikából,paradicsomból vörös hagyma.Most ebből akkor mi a szemét?

A rizs az minimális széndhidrát én azt durván 400 kalóriára tippelném.Az édessavanyú szín zöldség minimális cukor,és csirkehús.

A kalácsot meg gyors letoltam,de az se több 150 kalóriánál mert nem egy egészet ettem meg belőle cska durván a felét..

2012. szept. 5. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kaja SOSE szemét, szemét az, aki ezt nem mondja rá. Én azon az elven vagyok, hogy mindent lehet enni, csak a mennyiség a lényeg.

A lecsóval mégis mi bajod van????

2012. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tejjel sincs baj, a rizzsel se....

Sőt, én szeretem a kalácsot is :D

2012. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
ez egy rakat szar volt amit ma betermeltél.
2012. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hm.... megkívántam a lecsót. :D A sok troll meg már magyaráz, hogy szemetet eszel. Ha ez szemét, akkor mi nekik a mekis kaja? Ezeknek nem volt nagymamájuk, vagy nem is emberek és biztos fénnyel táplálkoznak.

Szerintem semmi extra nincs ebben, amit ettél. Viszont ha egész nap a kanapén ülsz és TV-zel, vagy netezel és a sport az az, hogy elmész a WC-ig, akkor nem jó :)

2012. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Colonel Simi válasza:
EZ SOK?????? TE CSAK ENNYIT ESZEL VAGY TE ILYEN FOGYÓKÚRÁS EMBER VAGY AZT AZÍRT KÉRDED?!
2012. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lecsó míért szemét kaja?

Hmm, talán mert csurdig van zsírral.

Amikor nem eszed meg mindet aznap és beteszed a hűtőbe, másnap jól fog látszódni rajta, hogy televan zsírral.

2012. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mellesleg: ha már megetted a kaját, akkor mit izélsz rajta, hogy mennyi kcal volt? Az nem fog törlődni a hasadból.

fél8-kor írtad ki a kérdést. Talán még akartál egy zsíroskenyeret enni?

2012. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol van a lecsó tele zsírral? Én 2 evőkanál olajat teszek a hagyma alá, aztán ennyi. És lesz belőle 6 adag...
2012. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!