Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriatáblázat kellene nekem...

Kalóriatáblázat kellene nekem amibe le van írva, hogy pl egy szelet graham kenyér hány kalória?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni,de a legnagyobb problémám az,hogy annyira nagydarab vagyok már,hogy már egy kis lépcsőzéstől is rosszul vagyok.Sürgősen változtatnom kell az étkezésemen de nem tudom miket készíthetnék.1500 kalóriát vihetek be egy nap maximum.De miket egyek?És honnan tudom,hogy mi hány kalória?

13 éve csináltam ezt a kalória számolgatást...de két hétig minden nap ugyanazt ettem és meguntam.Füsli,tojás,kétszersült,és kefír...csak ezeket ettem két hétig....sikerült is 6 kilót leadni...Most 13 évvel később 40 kilóval vagyok több mint akkor és már zavar,meg nem is érzem jól magam.Az igaz,hogy azóta szültem egy gyereket.


2012. szept. 7. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Sok sikert!

2012. szept. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom hogy ne csak a kalóriákat hanem a fehérje, szénhidrát, zsír bevitelt is számolt.

Fontos hogy mindent pontosan mérj le mérlegen. Ne saccra próbált eltalálni hogy egy szelet kenyér hány gramm, mert az nagyon el fog térni.

Itt kiszámolhatod miből mennyi kell:(fontot állítsd át kg-ra)

[link]

Próbált kerülni a fehér lisztből készült ételeket, válts teljes kiőrlésűre ha teheted(mert ez egészségesebb).

Az első válaszoló linkjéhez hozzátenném még ezeket:

[link]

[link]

2012. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!