Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a rántott halat sütőpapíron...

Ha a rántott halat sütőpapíron sütőben készítem el, az ehető lesz?

Figyelt kérdés
tudom, hogy a panír miatt sok kcal lesz, de csak ilyen van itthon. gondoltam legalább ennyivel kevesebb kcal legyen.. kérdés, hogy kivitelezhető e.

2012. szept. 19. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az úgy nem fog sikerülni bár még nem próbáltam...viszont egy tipp: ha nem őgy vetted a halad, hogy bevan panírozva akkor teljes kiőrlésű lisztből csináld sokkal finomabb és egészségesebb is, és ha diétázol ebédre nyugodtan ehetsz csak mértékkel de ha nem eszel hozzá körítést akkor ehetsz picit többet is :)
2012. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Halrudaskára gondolsz? Én már sütöttem lerben, igaz nem sütőpapiron, hanem nagyon vékonyan bekentem olajjal a tepsi alját és fél-fél órát sütöttem mindkét oldalát. Aztán rájöttem, hogy nem éri meg pepecselni vele:D
2012. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi. akkor hagyom, marad az olaj :D
2012. szept. 20. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!