Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat ettem ma? Ettől hízni...

Sokat ettem ma? Ettől hízni fogok?

Figyelt kérdés

Diétázom,de ma valahogy nem bírtam...

mai adagom:

reggelire kávé

ebéd: gyümiturmix( 2 alma, 3 narancs, de csak a 3/4 részét ettem meg)

délután: kb 2 vékony szelet kuglóf

4 körül: gyümiturmix 1 almából 2 narancsból és 1 répából de ennek még a felét sem ettem meg mert sok lett a savam,

és 5kor ettem egy tányér ( kb 200-250 gramm) spagettit (spagettitészta, 12%-os tejföl, a szelet szalámi, és reszelt sajt

meg még napközben kb 3 szelet kuglóf( vékony)

mellette 80 percet edzettem ellipszis tréneren, amivel 500 kalóriát égettem le...



#őpoppo
2012. dec. 15. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:

a kuglóf mazsolával volt, csokimázzal a tetején+ kevés színes cukorkával

esetleg ha még ma edzek kb 40 percet, az olyan 300 kalória leégetése, akkor nem fogok hízni? vagy az már nem segít?

(karácsonyra le szeretnék fogyni mert nem férek bele a kedvenc nadrágomba, azért aggódok ennyire )

2012. dec. 15. 17:41
 2/3 anonim válasza:
hàt az édeséget hanyagold,egyébként milyen diétat csinalsz?
2012. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
13 napos diétát. Annyi hogy délelött egy kávét iszok, ebédre tojás vagy valamilyen husi, vacsora hat elött pedig ismét valamilyen hús vagy gyümölcs
2012. dec. 15. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!