Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » úgy tudom, hogy a 85%-os...

úgy tudom, hogy a 85%-os étcsokiban több a kcal, mint a 75%-osban, ez azt jelenti, hogy az első jobban hízlal?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 21:41
 1/5 poiu ***** válasza:
Az étcsokiban van egy csomó minden, ami jó neked. A 85%-ban több, mint a 75%-ban. De ha fogyni akrsz, ez harmadlagos kérédés.
2013. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne a kcal tartalmat nézd, az hazugság.

A CH a fontos, mint minden élelmiszernél. Csak attól lehet hízni!

2013. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 85%-ban nyilván több a kakóvaj mint a 75%-ban amiben meg több a cukor. A kakaóvaj zsír ezért 9 kcal/g, a cukor meg szénhidrát 4 kcal/g. Ennyi a magyarázat!

Pont ezért a 75-ös "hízlal jobban".

Ha fogyni szeretnél vegyél Steviával vagy xilitel édesített étcsokoládét mondjuk itt: [link]

A kalóriával meg ne foglalkozzál csak a cukorral! ;)


Üdv!

2013. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ian Catman válasza:
Hát, ha már abban bízol, hogy a különböző csokoládékon belül hány százalékos hízlal jobban...talán nem is akarsz igazán fogyni. Biztos van különbség, de az is biztos, hogy a fogyás vagy hízás nem azon múlik, hogy hány százalékos a csoki amit megeszel. Kicsit olyan, mintha az italról úgy akarna leszokni valaki, hogy nem ötven fokos, hanem csak negyven fokos pálinkát iszik.
2013. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsót nem teljesen értem. Nem csokifüggőről van szó, én étcsoki mellett vígan lehet fogyni. Persze nem kell zabálni, na meg mozogni kell, nem koplalni. Egyébként pedig kis mértékben kimondottan egészséges.


A kalória sem baromság, de az, hogy mitől hízol, az rengeteg mindentől függ. Van, amit a szervezeted elraktároz, van, amit rögtön felhasznál. Függ anyagcserétől, egyéntől, stb. Egyébként elvileg az, amiben több kalória van, több energiát ad, ezáltal jobban hízlal, ha nem használod fel.

2013. márc. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!