Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az ugráló kötelezés mennyire...

Az ugráló kötelezés mennyire hatékony fogyásra?

Figyelt kérdés
Szeretnék szépen lefogyni Nem akarok "izmosodni", csak hogy a háj eltűnjön, persze azt is szeretném ha formásodnék A szobakerékpárra nincs mindig időm és türelmem, úgy gondoltam napi fél óra intenzív ugráló kötelezéssel lefogyok, plusz életmód váltás és egyéb sportok Az ugráló kötelezés honnan fogyaszt?

2013. ápr. 10. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ugráló kötelezés nagyon-nagyon jó az állóképesség növelésére. :) Önmagában nem hiszem, hogy le tudsz tőle fogyni, viszont sokat segít, hogy jobban bírd a testmozgást.
2013. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány kiló vagy mert az izűleteket nagyon megterhelheti !
2013. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy fogyaszt mint a cardio, csak az vele a gond, hogy fél óra marha unalmas lesz, sokáig nem fogod tudni csinálni, intenzíven pedig pláne nem...
2013. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az egyik legkomolyabb kalóriaégető edzéstípus,de valóban.

normális tempóban elsősorban állóképességi edzés.

fél órát meg nem hiszem,hogy menne ilyen tempóban-

http://www.youtube.com/watch?v=lVkYjp4mqnc

éppen ezért menetekre osztva célszerű edzeni vele a maximális hatékonyság érdekében.

pl 2 percig kajakra/1 perc pihenő.

helyi zsír izé meg még mindig nincs.

és kalóriát éget,nem feltétlen fogyaszt.

a kalóriadeficit ami fogyaszt.

2013. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ugrálás nagyon jó én 1 hónap alatt 5 kg-ot fogytam 500 ugráltam én perces pihenőket tartottam mert elég jól ment de lehet fél óra is csak a napi 500 legyen meg melette kevesebbet ettem sokat ittam .Ha be vagy vizesedve szedj vízhajtót vagy igyál vízhajtó teát hatékonyabb lesz a fogyás, ha nincs minden nap székleted lassú az anyag cseréd,sok zöldség gyümölcs beindítja szénhidrátot ne nagyon egyél. kb 5 kiló fogyás után 2 hétre-1 hónapra kicsit meg áll ne ijedj meg csak folytasd ne a kilókat nézd mivel a szervezeted átalakul több izom lesz mint zsír de ne hidd azt hogy undorítóan izmos leszel nem is fog látszani az izom de csinosabb leszel .sok sikert :)
2013. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!