Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez soknak számít?

Ez soknak számít?

Figyelt kérdés
reggeliztem egy szendvicset sonkával, paradicsommal és salátával, ebédre kis szelet rántotthust ettem meg kis adag rizst meg előtte levest. délután 2 kis szelet rántotthus meg egy banán és majd este eszek levest répával meg csirkemellel tészta nélkül. köszi előre is :) 15/L
2013. máj. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, rettentő sok...

Mi értelme az ilyen kérdésnek??

Hány kg vagy, mennyit akarsz fogyni, minek akarsz fogyni 15 évesen, stb stb.

2013. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rántott húson kívül azért remélem mást is szoktál enni.
2013. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első: 64 kg vagyok és 172cm de nem sokat szeretnék fogyni csak van egy kis uszogumi az oldalamon és az zavar.. utolsó: az ebéd változni szokott és hogy délután ilyet ettem csak kivételes volt amugy párolt zöldségeket ilyesmin gondolkoztam :)
2013. máj. 7. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen nem kell diétázni. Magasságodhoz jó a testsúlyod is. Nem volt sok az étel mennyisége, max az elosztása nem túl jó, és egyél több zöldséget. A banánt délelőtt edd, rántott hús helyett mégjobb lenne ha grilleznéd. Ja és tornázz. Ennyi.
2013. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!