Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 hét zabálás-plusz 1 kg....

1 hét zabálás-plusz 1 kg. Aggódhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, 157 cm 44 kg.

4 hónapja fogyózok, fogytam eddig 8 kg-ot.

A helyzet az, hogy végre sikerült elérnem az álomsúlyt(43 kg), de az elmúlt 5 napban annyi plusz kcal-t vittem be zabálásokkal, h tuti visszajött megint 1 kg. És persze tisztára elvagyok keseredve és utálom magam. :/ De most már abbahagyom az evést és fogyózok tovább, csak az érdekelne, hogyha eddig 600-900 kcal-ig ettem(mozgással elégettem 500 kcal-t naponta) akkor ezzel az 1 heti zabálással lehet jojó effektusom, vagy megint normálisan fogok fogyni ha még 1 hétig égetek naponta 1000 kcal-t , míg el nem érem a 43 kg-ot. (lehet lemegyek 42re is..tényleg vékony akarok lenni, nagyon jó alakkal) persze tornáznék is->comb, fenék, hasi tornákat akarok csinálni. Csakmár..eddig nagyon jól ment-csak pár nap volt mikor túlettem magam, de azokat helyretudtam rakni. Szval csak arra lennék kíváncsi, h most ezzel a napi 2500-3000 kcal-al(:S)amiben volt süti, ropi, csoki, műzli, sok kenyér, de zöldség és gyümölcs is....szval ennyi után is maradjak nyugodt és hatalmas akaraterővel folytassam tovább a fogyókúrát, vagy aggódhatok a jojó effektus miatt? :/


Előre köszi a válaszokat :)



2013. máj. 19. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Légyszíves olvasd vissza a kérdésed. Te nem gondolod, hogy valami problémád van? Kérj segítséget.
2013. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ajj, ne már..nem ilyen válaszokat várok. :/ Igen..tudom, h problémás ez az egész, és velem is van probléma..és meg is értem, h mindenki így áll hozzá, hiszen magában nem én vagyok az első aki kérdez ilyen témában. De..kell az a 43 kg,lapos hassal, feszes bőrrel. Mondjuk válaszoktól függően folytatom és nem adom fel addig amíg megfelelő kilóval megfelelő táplálkozást nem tudok folytatni. Csak ez a pár nap..és dühít, h az eddigi kemény munkám elveszett.(akár az az 1 kg is)
2013. máj. 19. 20:09
 3/7 anonim válasza:
Úristeen :/ ez nagyon gáz most te tényleg azon az egy kilón aggódsz hát az semmi meg sem látszik rajtad... Szent józsef mária...
2013. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de mikor 4 hónapig gyötröd magad alacsony kcal bevitellel és napi 1 vagy 2 óra mozgással, és mindenedet rááldozod, mert megrögződéseddé vált az álomkiló elérése (ez akár beteges akár nem) akkor azért kissé érthető az 1kg miatti kiakadás is. ÉS amúgy látszik..a hasam jelenleg óriási. ami tudom, hogy lemegy idővel, de...1 kg az 1 kg és meg is szenvedtem annó érte. ezért ilyen kiborító. és ugye 1 kg-ból lehetne 2 kg, 3 kg stb.stb.stb -ha nem állnék le a zabálással. de leállok és holnap gyümölcsnapot tartok, szval mindegy.
2013. máj. 20. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
nem olvastam el a leírást, csak a kérdést. 1hét 1kilo? örülj neki. nálam két nap zabálás 1 kilo.
2013. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem fogtad még fel, ezért újra leírom. Neked problémáid vannak. Nem úgy viszonyulsz az ételhez, és az evéshez, mint egy normális ember. Frusztrált vagy és dühös, minden gondolatod a fogyás körül forog, holott nem kellene már fogynod. Anorexiás vagy. Keress fel egy orvost, vagy próbáld feldolgozni magadban. És eddig az enyém volt a leghasznosabb válasz, még akkor is ha te most ezt nem így érzed. Nem baj, majd pár év múlva igazat fogsz nekem adni, de addigra talán késő lesz.
2013. máj. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod és nem is kéne fogyóznod,max. rendszeresen sportolnod,mert a testtömeg index szerint már a sovány kategóriába tartozol.Ami nem jó.Szerintem így is már sokan szeretnének olyan vékonyak lenni,mint te.:)
2013. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!