Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért hízok? Bővebben lent.

Miért hízok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem a legjobb témához írtam, de kicsit ide is tartozik. Mai kalóriabevitelem olyan 1000 kcal körül volt, de mellette 5 órát folyamatosan takarítottam munkaként, 45 percet görkoriztam, egész nap úton voltam és mégsem fogyok semmit. Sőt, inkább hízok. Most egy napot hoztam fel példaként, de ezt egy-két hete csinálom így. Egy héttel ezelőtt 3 napig keményebb fizikai munkát végeztem, asztalokat és székeket pakoltam 8 órában. Azon gondolkozom, hogy talán izmosodom, azért vagyok több kg? Két hete híztam több mint 2 kgot. Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 19. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen a táplálékaid összetétele?

Pajzsmirigyeddel vajon nincsen gond?

2013. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit mutat a centi, illetve észrevetted-e, hogy bővebbek a ruháid? Ez megmutathatja, ha izmosodás miatt több a súlyod.


Viszont Te 1000 kalóriával nemigen izmosodhattál, főleg nem heti 1 kilót... A tömegnöveléshez kalóriatöbblet kell (ha hirtelen sokkal többet kezd el edzeni valaki, az picit más, bár 1000 kalória akkor is kevésnek tűnik nekem... s nyilván az összetétel is számít... bocs, nem értek ehhez annyit, mint szeretnék).


Inkább vizet tart vissza a tested vagy valami más okból vagy most nehezebb. Több oka lehet s ez teljesen természetes, sokan tapasztalják, hogy 1-2 kilót ingadozik a testsúly étrendi, mozgásbeli ok nélkül.

2013. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
Itten valami nem stimmel.
2013. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok gyümölcsöt eszem, grapefruit, szilva, sárgadinnye. Csak így hirtelen erre a hétre emlékszem, húslevest ettem, tészta nélkül, rántott húst és karfiolt, de azt is köret nélkül, salátával. Reggelire ettem kenyeret kb. összesen a héten 200 gramot. Halat ettem még, vizes fagyit, de megnéztem abban nem volt sok kalória, egy darabban 45 körül. Egyik nap ettem háztartási kekszet lekvárral, de abból sem nagoyn sokat, az volt szinte az egyetlen hízlaló dolog amit ettem...
2013. júl. 19. 22:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Holnaptól rendesen fogom számolni a kalóriákat, de nem igazán veszem észre a testemen, hogy kövérebb lennék, pedig érződne főleg a rövidnadrágokon.
2013. júl. 19. 22:31
 6/7 poiu ***** válasza:
A kalóriaszámlálásra kíváncsi leszek.
2013. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig hány kcal?:)
2013. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!