Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan lehet, hogy ez csak...

Hogyan lehet, hogy ez csak 900 kalória?

Figyelt kérdés

Reggeli : 1 szelet tk. magos kenyér (elvileg 69 kalória)

Tízórai: 1 alma

Ebéd: 2 szelet tk. magos kenyér (kénytelen voltam ezt enni)

nasi : 1 bögre tejes kávé. A három negyede kávé, és egy nagyon pici tej.

uzsi: 10 db szilva

vacsi: gyros hús salival. 1 tányér

(kenyereket nagyon vékony szendvics krémmel kentem meg)

Ez kb 900 kalória. És még így is túloztam picit. De ez tényleg ilyen kevés kalória?


2013. okt. 4. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen kenyér az, hogy egy szelet csak 69? Általában minimum 120.

A gyrost TE készítetted? Vagy vetted? Általában az önmagában megvan 600-800 kcal.

2013. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jókenyér. kalóriabázis írta h 69 kalória. A húst én készítettem, de igazából nem is gyros. Csak én hívom ugy :DD Kicsi mustár a pác, és kicsi olajban van kisütve
2013. okt. 4. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem látom, mekkora dolgokat eszel, de a zöldség, hús, sőt a gyümölcs is elég kevés kalória tud lenni. (Az én szememmel nézve mindenképpen, ma ebédre 10 dkg citromos diós vajat ettem, szemre és evésidőben is nagyon kicsike és finom :) Kedvenc úti ételem. Na az 700 kcal volt.)
2013. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a gyros mindennel együtt pitában ha veszed ugy 350 kaloria szoval az sem vészes mert jol laksz tőle egy darabig..:)
2013. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!