Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 honap minimalis kcal-lal...

2 honap minimalis kcal-lal lehet ebből 2 honap alatt 10 kg fogyas? (Többi lent)

Figyelt kérdés

15/L 150cm 63 kg 10kgot kellene fogynom! Most kezdődött a szunet és fogynom kéne addig amennyit lehet... mozgás: napi 50 felules 25 gugolas heti 2×30 perc biciglizes

Reggeli 1 piritos üresen zold tea cukor nelkul

Tizorai nincs

Ebed ami van minimalis

Tizorai 1 alama

Vacsora nincs

2 hónap alatt letudnek annyit figyni?

Köszönöm előre is a valaszokat:)



2013. okt. 25. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az életkorral akár egy hónap alatt is (már ha bírni fogod). Én anno 16 éves koromban fogytam hasonló módon egy hónap alatt 10 kg-t.
2013. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. okt. 25. 21:34
 3/4 anonim válasza:
nem jó ha nem eszel eleget egyél normálisan csak ne zsíros kajákat
2013. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezzel fogyni tudsz ugyan, csak a borod nem fogja birni a kovetni a fogyast, es meg fog nyulni, csikos lesz, amit utana SEMMIVEL nem tudsz majd eltuntetni.Szoval, ez egy eleg gaz dieta lenne.

En paleoval fogytam heti 1 kg-ot ket honapon keresztul, az nem megterhelo, nem vagy ehes, es ha mellette mozogsz, akkor a borod is szepen fog alakulni a testsulyodhoz.

A mozgas alatt inkabb futasra gondolok, vagy aerob edzesre, a biciklizessel nem sokra mesz, foleg nem annyival, amit leirtal, az 50 felules szinten semmi, szoval, ha tenyleg latvanyos eredmenyt akarsz, akkor vag allits magadnak ossze egy utosebb edzestervet, vagy, ha nincs otleted, vegyel egy Rubint Reka DVD-t, neki vannak a 20 perces edzestol kezdve masfel oras edzesprogramjai is, es tapasztalatbol mondom, NAGYON JO!Sok sikert!:)

2013. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!