Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát ettem ma? Help!

Mennyi kalóriát ettem ma? Help!

Figyelt kérdés

2db rozskifli vajjal megkenve+szalámi,majonéz

És...2db puncsos minyon. Valaki kitudja szàmolni ez akkor hány kalória?


2013. okt. 30. 15:14
 1/6 anonim válasza:
69%
Szerintem kb. ilyen 1000-1200 kalória lehetett... Ez nem sok annyira, ne aggódj! :)
2013. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm . De azért szerintem ez egy picit sok..
2013. okt. 30. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Esetenként tudod ezt használni, vagy iratkozz fel a "KalóriaBázis"-ra, oda beírkálod, hogy miket ettél, kb. mennyit, és a gép már írja is, hogy éppen hol tartol.

2013. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát, jó! Ha annyira ragaszkodsz hozzá, tényleg kicsit sok.
2013. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez most vicc? Én reggelire+tízóraira eszek ennyit és teljesen normális alakom van. Néha már én érzem magam kellemetlenül, hogy nem vagyok anorexiás.
2013. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi kalória (ha már mindenképp a kalóriákat akarod számolni és nem az étel minőségét nézni)még akkor is simán belefér, ha éppen fogyózol. Amúgy tényleg elég szomorú, hogy a legtöbb lány mindennapi étkezése olyan, mint egy evészavarosé. Pontosabban akkor nyilván evészavarosak is, csak ők ezt másképp hívják.
2013. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!