Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hizekony vagyok, es ezert az...

Hizekony vagyok, es ezert az egesz eletem egy harc-Ki van ezzel meg igy? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Mindig hizekony voltam,a noverem meg meg 20 evesen is 40 kilo pizzak es szendvicsek tomkelege mellett.Nekem meg allandoan oda kell figylenem,mit eszek es mennyit,es ha egy szelet pizzat eszem,masnapra mar disznofejem van.Sportolok is,de a szar genetikat nem lehet semmivel se ellensulyozni.Persze a peksutiket,gyorsettermi kajakat,meg mas finomsagokat en is nagyon kivanom,mint barki mas,de tudom,hogyha elkezdenek bezabalni,2 honap mulva mar 10 kg jonne fel.Ugy erzem kuszkodhetek ezzel egesz eletemben,es neha mar f....sz kivan az egesztol.Mas is van igy?

2013. dec. 14. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Voltam így. De azóta átprogramoztam az agyam.

Péksüti: mivel a sajtos ruccolino a kedvencem, abból 2 db-ot veszek, nagyon maximum 3-at (de ahhoz már farkaséhesnek kell lennem).

Gyorsétterem: ha bemegyek, bármit vásárolok, de maximum 500 Ft-ot költök, ebédre 600-at. Mennyiségre kevés, de kalóriára bőven elég, amit ennyiért lehet venni.


Szóval az a trükk, hogy saját magad korlátozd, és ne "bezabálj".

2013. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen... kb mindenki aki itt felteszi a kerdeseket... nem ez a kiveteles hanem a novered sajnos mi igy jartunk..
2013. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nővéreddel ellentétben te legalább megtanulod, mi az egészséges, mi a kemény munka és öreg korodra nem leszel összeesve.
2013. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát és ha ő esetleg hizni szeretne? Az is elég nagy szívás, tud lenni, csak nem tapasztaltad még meg, tudom hogy mindenkinek a maga problémája a rosszabb. (Egyébként én is könnyen hizok). Mi a trükk nem eszek olyan dolgokat ennyi és akkor fogyni fogok, egyébként az ilyen kis adagos szaroknak nem vagyok a hive, van egy csaló nap, és ha 2-3 havonta beszabadulok egy gyorsétterembe, akkor 2-3 menüt simán megeszek, de azután megint nem kivábom egy darabig.
2013. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy esztétikus testet megalkotni és megőrizni egy élet munkája. Szerinted miért néz ki az emberek 99%-a szarul? Meg miért írogatnak ide a gyökerek, hogy ugye nembaj ha karácsonykor bezabálok mindent? Persze, hogy nem baj. Hisz nekik sosem lesz olyan alakjuk mint amilyet szeretnének. Csak annak lesz jó alakja aki nem esik el a harcban....
2013. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Persze voltam így. Gyermekfejjel, kevéske tapasztalattal. Aztán rájöttem, hogy egy esetleges éhinségben én vagyok a túlélő, nem az, aki cingár, bármit is eszik. Mondjuk ez utóbbi fajta elég rendesen felszívódás zavaros, tehát én a helyetekben nem irigyelném őket.


Aztán áttértem a paleolit táplálkozásra. Azóta inkább áldom a testalkatomat és a genetikámat. Az egész ennyire egyszerű és ezzel egy életre megoldottam a súly gondjaimat, illetve elejét vettem a betegségek nagy részének. Semmilyen harcról nincs szó. Mindössze a tudás megszerzése után mindenkinek könnyen mehetne az adaptálódás.

2013. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez van...van aki készen kapja a jó külsőt, két pofára zabál mellette, mégsem hízik. És van akinek minden kilóval meg kell szenvednie, és csak sóvárog...


Én már megtaláltam az arany középutat az egész életen át tartó szigorú diéta, és a finom falatok között, amiről le kéne mondani.


Lehet csalni néhány kedvenccel:) 1-2 havonta, és ennyi. A többi étkezés pedig a diétához igazodik.


Vagy ez, vagy a kövérség. Én inkább a mérsékelt sóvárgást és a diétát választottam. Egyszer majd a célsúlyomat is elérem:)Úgy állítottam be az étrendem, hogy mostantól ennyit fogok enni egész életemben. Tehát mondhatni nem csak diétázom hanem életmódot váltottam. 1-2 havonta beiktatott régi kedvenceimmel megfűszerezve:)

2014. febr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok vele, mikor öt napon át anyumékkal ebédeltem (mindenféle zsíros étel, pörkölt, sültkrumpli, rizs, tészta, lasagne), próbáltam igen kis adagokat enni, mégis feljött rám három kiló.
2016. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!