Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókúra alatt ehetek tejberi...

Fogyókúra alatt ehetek tejberizst?

Figyelt kérdés

Kakaó, fahéj, lekvár NÉLKÜL.


Csak reszelt citrom van benne. 1,5%-os tejből készült.



2014. ápr. 6. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt nem fogyókúrázni kell, hanem életmdot váltani. Abba meg nem fér bele az ilyen szemét kaja, meg a "ma bűnözök" kategória. El kell dönteni, hogy ÉN MOST LE FOGOK FOGYNI ÉS KÉSZ. És onnantól kezdve nem lesz kérdés, hogy egyél tejberizst, vagy ne. Mert érted, engem nem érdekel egyél persze nyugodtan ha jól esik, csak akkor ne csodálkozz ha 2-3 hét múlva feladod, ha a tejberizs mellé akkoro belefér 3 kocka csoki, meg egy kis ez-az, amik rögtön jelentősen visszavetik az egészet. Én a helyedben ennék helyette egy almát, vagy egy jó salátát túróval+csirkével.
2014. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell felhúzni magad egy egyszerű kérdésen. Szinte sértetten válaszoltál. Ideges vagy? Nem egy kilót akarok felzabálni. És honnan a fr. ancból tudod hogy bűnözök-e vagy sem? Semmit nem tudsz.
2014. ápr. 6. 14:17
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert már agyára ment a fogyókúra és az idegei kikészültek, azért húzza fel magát egy kérdésen :D

Am belefér, ha nem lesz rendszeres, és mozogj utána egy kicsit többet, és semmi baj :)

2014. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! Naponta 45 perc tesi. 1-1,5 óra séta és 15-20 perc futás plusz gyakorlatok! Próbálom majd ledolgozni! :))
2014. ápr. 6. 14:42
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Nem vagyok ideges, de ha az emberek nem zabálnának ilyen szemetet akkor nem kellene naponta 25X leírnom ide az elkeseredett "miért nem fogyok?" kérdésekre az ALAP dolgokat. De mondtam, nekem mindegy hogy dagadt maradsz vagy sem, de valószínűleg nem véletlen nem én vagyok aki 165 centi 52 kilómmal kérdést teszek fel hanem TE, úgyhogy inkább köszönd meg hogy válaszolok neked és leírom egymillióegyedszer is, hogy HÜLYESÉG amit csinálsz.

A mozgásod is 0, a tesióra nem számít, itthoni gyakorlatok, meg 15 perc futás... Majd 100 kilósan nézz vissza ide, hátha akkor megfogadod a tanácsaimat.

2014. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
172cm és 55 kiló vagyok te értelmi sérült te. Tudod hova dugd az 52 kilódat meg az alap dolgaidat! :)
2014. ápr. 6. 15:09
 7/18 A kérdező kommentje:
Semmi használható illetve tanács értékű nem volt a monológodban. Sokat beszélsz, de semmit nem mondasz. Mindezek mellett még rólam se tudsz semmit. A fogyókúra nem feltétlenül egyenlő azzal hogy 120 kiló vagyok.
2014. ápr. 6. 15:11
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem épp diétás kaja. Egyrészt mert a sima fehérrizs gyorsan felszívódó ch, másrészt a tej fogyasztás sem ajánlott diéta alatt (meg amúgy sem).


Basmati rizzsel (vagy barna, de az nagyon sok idő mire megfő és tejberizshez nem is túl finom) és növényi tejjel (mogyoró- és mandulatejjel fincsi) belefér olykor-olykor.


Esetleg ha fehérjét tartalmazó étkezés után eszed közvetlenül akkor az valamelyest lassítja a felszívódást.


A holland kakaópor és a fahéj mehet nyugodtan, azokkal nincs gond.

2014. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, és akkor hova fogyókúrázol? Nyilván jön, hogy szupermodell vagy és az új Vogue címlap miatt le kell dobnod 2 kilót jövő keddig. Na hagyjál már. :D Ha VALÓBAN volt miért feltenned a kérdést akkor újra azt tudom mondani, hogy ÉLETMÓDOT válts és ne egyél moslékot. Vékony embernek sem tesz jót amúgy az ilyen moslék kaja. Van ennél jobb/olcsóbb/laktatóbb/egészségesebb alternatíva bőven.
2014. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen volt miért feltennem a kérdést. 50 akarok lenni mert most hülye alakom van.
2014. ápr. 6. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!