Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire hizlal a szotyi? Meg...

Mennyire hizlal a szotyi? Meg tudok tőle hízni?

Figyelt kérdés
Kamionsofőr vagyok és gyakran eszek szotyit az álmosság ellen. Mit ajánlanátok helyette? Mondjuk szerintem ilyen kis magoktól nem hiszem, hogy meghízok, hisz nem kenyeret zabálok. Szerintetek?
2014. máj. 11. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Amennyiben nem 'kenyérzabáló' életmódot folytatsz, egészséges szervezetű ember nem fog hízni napraforgómagtól.


Bár lehet annyit enni belőle, hogy mégis, de ha tényleg nem eszel kenyeret, akkor nem lesz hízásra olyan hajlamos a tested.


Az aki nasiként szotyizik, különben tésztát és kenyeret eszik, az már számíthat súlygyarapodásra is.

2014. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Húha, remélem pucoltat eszel. Ha meg nem olyat, akkor még nem karamboloztál?


Mogyi márkájú- Hántolt, sós, pörkölt. Nagyon jó!


Én nemrégiben matekozás mellé rágtam, szintén álmosság ellen :D Csak úgy öntöttem magamba. Szó szerint. Nem ám szemenként.


Nem eszel kenyeret? Nagyon jó. Szotyizzál csak.

2014. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hántolt...sós...nagyszerű abból magába önt 3 zacskóval simán , a só meg megköti a vizet.
2014. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hántolt.

Már csak nem eszi meg héjastul. Vagy szerinted vezetés közben kéne meghámozgatnia?

Sótlan is van. Tök mindegy. A só is kell. Majd iszik rá vizet. Nem köt az meg annyit...

2014. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy mindjárt 3 zacskót kell magába öntenie? Tapasztalat, hogy első körökben gyorsan öntöd magadba, de aztán eltelít, és lassítasz. Jó nagyon.
2014. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A só a hányást köti meg, ha a baromságot fecsegőket gyomron vágom és a felöklendezett cuccba beleszórom.


Enyhén idegesít már az értelmetlen sófóbia, zsírfóbia, találjatok jobb játékot. Debil dietetikusi baromságok terjesztése helyett.

Az emberi test kiválasztja a sót, pont.

2014. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ez az agresszivitás? Érthető, hogy nem mindenki van annyira ott ezekben a kérdésekben.
2014. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, elsőre nem akartam válaszolni mert látszik hogy csak egy okoskodó vagy akinek semmi köze a témához, de ha egy picit utánajársz akkor ráfogsz jönni hogy az elhízottak 70% jóval több sós ételt fogyaszt mint a társai, úgyhogy ha tetszik ha nem ahol csak lehet mellőzni kell a sót.
2014. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!