Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha nem szabad kb.1200 kalórián...

Ha nem szabad kb.1200 kalóriánál kevesebbet enni, akkor a kaloriabazis.hu miért írja, hogy 517 kalóriát ehetek meg egy nap?

Figyelt kérdés
beállítottam, hogy 6 hét alatt szeretnék 6 kilót lefogyni, és ezt ajánlotta. ez elég kevéske...
2014. jún. 13. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Az egy buta kalkulátor. Ilyen rövid idő alatt úgy fogyhatsz, ha nem a kalóriát csökkented, hanem az energiafelhasználásod növeled sporttal. Egyél annyit mint szoktál, esetleg 10% csökkents, és sportolj vagy reggel éhgyomorra 1 órát minimum, vagy este. 1 órát minimum.
2014. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Olvasd el a leírást is, abban benne van, hogy milyen érték alá nem szabad menni, akkor se, ha azt adta ki a gép.


6hét 6kg-os beállításnál nem csodálom, hogy ilyen irreális értéket hozott ki, normális időkeretet adj meg.

2014. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

AZért, mert a heti 1 kg fogyás csak nagy túlsúlynál lehetséges, neked meg gondolom alig kell valamit eladni, ennek ellenére a heti 1 kg-ot állítottad be.

A kalkulátor nem tudhatja, hogy hülyeséget akarsz, ha heti 6 kg fogyást adnál meg, akkor jó esetben nem is ehetnél semmit.


Ha nem reális értéked írsz be, akkor nem tud reális adatokat kiadni.


Adj meg heti 0,5-0,3 kg-ot, akkor nem lesz ennyire alacsony a napi értéked.

2014. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De az ötszázvalahány kcalt úgy érti, hogy plusz az amit sportolsz. pl ha sporttal elégetsz 500 kcalt, akkor naponta 1000 fölött ehetsz. én is azt írtam be hogy heti 1 kg, és 70 kg vagyok, nekem így naponta 750 kcalt lahetne bevinni, de sporttal együtt 1200.
2014. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!