Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Reggelinek ez jó volt? Jó...

Reggelinek ez jó volt? Jó lesz ez a így?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1db főtt tojás, 1 szelet csirkemell felvágott, 1 bögre zöld tea.

Tegnap egy szelet barna kenyér (kis kocka) megpirítva egy kis teavajjal, 1 főtt tojás, fél paradicsom volt a reggelim de mivel nem látom hogy lemenne a hasam úgy döntöttem még jobban csökkentem a kalóriabevitelemet.

Ebédre valószínűleg egy kis adag cukkinis-tojásos lecsót eszem. A többit még nem tudom.

Ma még tervezek 1 órát intenzíven edzeni.



2014. jún. 25. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. semmilyen energiát nem ad, pár hét alatt KO leszel az éhezéstől.
2014. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem látom, hogy lemenne a hasam"

Ezt egy nap után döntötted el?

Nyugodtan egyél szénhidrátot is reggelire.

2014. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dolgozni. Akkor barna kenyeres szendvicset vihetek? Egyet (2 szelet) vagy akár kettőt is? Az már sok lenne nem? Inkább legyen egy szendvics és mondjuk egy saláta vagy valami?
2014. jún. 25. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sok-e vagy megfelel-e azt onnan tudod, hogy kiszámolod, milyen tápanyagból mennyire van szükséged, aztán megnézed, hogy miben miből mennyi van, és már csak össze kell rakni a kettőt. :)
2014. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!