Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csináljak, hogy a kembinbe...

Mit csináljak, hogy a kembinben is fogyjak?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hét múlva megyünk kempingbe a családdal. Én fogyózok,de a kempingben csupa hízlaló dolgot eszünk. Reggel kenyér, ebéd tészta/paprikás krumpli/sólet stb., vacsira kenyér. Ráadásul olaszországba megyünk ahol pizza tészta pizza tészta... Mit csináljak, hogy mégis be tudjam tartani a kcal keretemet?
2014. júl. 16. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan, de mozogj sokat. Pl. Reggel futás, úszás, torna stb..
2014. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többet mozogj és ne egyél akkora adagokat. Szerintem sokat fogtok úszni, sétálni, stb. és ez kompenzálni fogja. Mindig csak annyit egyél, amennyi elűzi az éhséget és ha lehet választani, akkor azért törekedj arra, hogy ne a hízlaló részét edd az ételnek. (pl a paprikás krumplidban több legyen a virsli mint a krumpli és egyél mellé salátát). A fagyit ki ne hagyd! Max napi 1 gombóc, mert ott 3-nak felel meg az egy gombóc is. :)
2014. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress csak rá a mediterrán étrendre! Csupa tészta, zöldség, hal és nem hizlal!!!!!
2014. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VWXYZZS ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy szarjál bele. 1 évben 1-2 hét nyaralás belefér. Legfeljebb ne zabáld degeszre magad azzal a felkiáltással, hogy most úgyis nyaralunk. Ha lehet választani, hogy mondjuk sült krumpli vagy főtt akkor válaszd a főttet, rozskenyér vagy finomlisztes akkor rozs stb. Ha hazaérsz folytatod a diétát.
2014. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!