Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Olasz étteremben zöldséges...

Olasz étteremben zöldséges rizottót vagy paradicsomos tézstát válasszak, ha fogyókűrázom? Mellyikben van kevesebb kalória?

Figyelt kérdés

tudom, hogy egyik se annyira jó fogyáshoz, de családdal megyek és még ezeket találtam a legjobbnak... szerintetek melyik jobb? melyik hány kalória és mekkora adag (gramm) lehet?

egyébként nem vagyok tulsulyos, atlagos alakom van, csak par kilot szeretnek leadni es sportolok is rendszeresen,


2014. okt. 10. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ez a mindennapi ételed, akkor bármelyiket egyed. A családdal mész, azért, hogy jól érezzétek magatokat. Most az egyszer ne a kalóriákat számolgasd, hanem simán kapcsolódj ki! Néha kell az is.
2014. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rohadtul mindegy, nem ezen az egy kaján fog múlni az alakod.
2014. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Paradicsomos tésztát, egyszer ettem Velencében, de azóta is emlegetem, istenien finom volt!
2014. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán a rizottó a jobb választás, bár nekem ez a cupákos elkészítési módja a rizsnek nagyon nem jön be. Ha tényleg csak egy alkalom, akkor a tészta is belefér.
2014. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A rizottó a kalóriaszegényebb.
2014. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért is kellett lepontozni az első válaszomat?? Szerencsétlenek...
2014. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Gondolom mert a kérdés szempontjából nem volt hasznos? Ugyanis nem a kérdésre válaszoltál.


Én elviekben egyetértek veled, pedig én is fogyókúrázom. Étterembe azért megy az ember, hogy elengedje magát kicsit :) Ettől még a kérdés nem ez volt viszont.

2014. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez a helyes válasz rá, nem pedig erősíteni őt a hülyeségében, amit úgyis meg fog szegni, aztán majd jön ide rinyálni egy másik kérdésben, hogy "jajj, ma nagyon sokat ettem, meg fogok hízni?"
2014. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Miért hülyeség szerinted a fogyókúra? Heti fél-1 kilót könnyedén le lehet azzal adni, ha az ember egyszerűen odafigyel a kalória-zsír-szénhidrát bevitelére, és annak arányaira.
2014. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én biztos nem pontoztalak le, tőlem zöld kezet kaptal, viszont tenyleg nem ez volt a kerdesem. És nem fogok jönni rinyálni nyugodt lehetsz, én nem vagyok ez az elvakult fogyókúra őrült, egyszerűen csak 1-2 kilot szeretnék leadni, hogy jobban érezzem magam a bőrömben:)
2014. okt. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!