Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem lehet gyümölcsöt...

Miért nem lehet gyümölcsöt enni diéta alatt?

Figyelt kérdés
Számomra felfoghatatlan, miért lenne rossz a gyümölcs. Nekem a diétám alapja, reggelire simán megeszek 5 banánt, amivel ki is elégítem az édes íz iránti vágyam.
2014. nov. 11. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neked megy gyümölcsel is a fogyás,akkor edd nyugodtan. Én is szoktam minden nap legalább 1 alamát, de van, hogy aszalt gyümölcsöt is,még is fogytam.
2014. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A banán ekkora mennyiségben szerintem nem jó diéta alatt, reggelire 5, az rengeteg.
2014. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert valamilyen hülye egyszer eltalálta.


Eleve minden olyan diéta, ahol van LETILTOTT étel, nem lehet jó, mert utána visszahízzák azt, amit lefogytak.

2014. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha diétázol nyugodtan lehet enni gyümölcsöt, én is ettem amikor úgy döntöttem, hogy nem eszek pékárut és tésztát. Bele is haltam volna, ha nem ehetek gyümölcsöt. Azt viszont jó, ha tudod, hogy sok gyümölcsnek nem csak az izében érezhetően sok a szénhidrát/cukor, hanem valóban rengeteget tartalmaznak. Ilyen például a banán is. Úgyhogy amikor banánt eszel, akkor előtte jól gondold meg, hogy valóban szükséged van-e arra a cukormennyiségre amit beviszel 5 banánnal. Almát is azért nem szoktak ajánlani reggelire a fogyókúrázóknak, mert sok embernél sok savat csinál, ami hosszú távon nem épp a legjobb, plusz még növeli az étvágyérzetet is.
2014. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet enni, csak meg kell válogatni, hogy mit, és főleg, hogy mennyit. Az 5 banán reggelire gyönyörűen odavág a napi inzulinodnak.
2014. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szintiszoli123 ***** válasza:
#5 jól mondja!
2014. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!