Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha csoki helyett chipset...

Ha csoki helyett chipset eszek az jobb? Illetve ha csoki helyett sajtot és gyümölcsöt eszek az mennyivel jobb?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csoki helyett a chips ugyan olyan rossz valasztas. Ha mar nagyon csokit akarsz enni, akkor vegyel magas kakaotartalmu etcsokit es abbol egyel alkalmankent 1, max 2 kockat. A sajt es a gyumolcs mar jobb valasztas, de azt sem kell tulzasba vinni, foleg igy estefele mar nem kene..
2015. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A sajt szerintem annyiból jobb, hogy abból nem tud az ember olyan rengeteget megenni (persze ki tudja, én legalábbis pár falattal beérem). Én mostanában kókuszdiót eszegetek, azt is könnyű abbahagyni. Esetleg rágózz.
2015. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A csoki jobb, mint a chips, főleg a 70%-nál magasabb kakaótartalmúak. A chipsek tele vannak ízfokozóval, amitől többet eszel, mint a tested szeretne.
2015. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

kényszeresevő vagyok. nincs normális munkám, otthonról dolgozom, valahogy el kell ütni az időt eszek.

sportolok is nem arról van szó. de nem lehetek egésznap a konditeremben.

én most arra gondoltam, hogy ha megnézem a csoki hátulján az összetevőket 20-30%-a cukor, megnézem a sajt hátulját 20-30%a protein és 20-30%a zsír. nincs benne nagyon cukor. a szervezet, hogy képes ezeket lebontani?

Lehet, hogy sajtból én is kevesebbet eszem vmennyivel, mint csokiból, mert nagyon tömény, de egy nap sokszor...

2015. jan. 22. 02:20
 5/14 anonim ***** válasza:

"valahogy el kell ütni az időt" edzek.

a rabok is ezt csinálják egész nap.

keress rá a fegyencedzésre aztán babrálhatsz vele otthon a hülyeség helyett.

2015. jan. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 cukikutyus ***** válasza:
7%
Tapasztalataim szerint sem a csoki,sem a chips nem hízlal,én nagy ütemben fogyasztom mindkettőt hétvégenként (legalábbis nálam így van,én B-s vércsoportú vagyok,szerintem ez is számít.),azonban a húsos ételek,különösen a felvágottak,amik igazi kalóriabombák,bár ez lehet,hogy egyénenként változó :-)
2015. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó akkor neked egy kalória táblázat igencsak nagy meglepetéseket tartogatna ha egyszer átnéznéd.

a másik dolog,hogy van használható kalória és üres kalória.

vagyis olyan ami bemegy,de semmire nem tudja használni a test azon kívül,hogy zsírba teszi.

a csoki és a chips ez utóbbi,míg a hús a legfontosabb és leghasznosabb tápanyagforrás.

2015. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 cukikutyus ***** válasza:
0%
Utolsó,biztosan így van,de én csak a személyes tapasztalataimat közöltem :-) Másrészt szerintem az,hogy kit mi hízlal,az relatív,szervezettől függ. Van,aki bármit ehet,nem hízik,mások meg a müzlitől is dagadnak. Én pl.nem bírom a húsos ételeket,minimálisat fogyasztok belőlük,különben rosszul leszek,ám a csoki,vagy a chips még nem okozott gondot!
2015. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

életkor kérdése is, pár évvel ezelőtt rajtam sem látszott meg semmi. de idővel lelassul az ember szervezete.

próbálom kizárni a cukrot a szervezetemből, de nagyon nehéz.

2015. jan. 23. 01:10
 10/14 cukikutyus ***** válasza:
45%
Idővel változik az ember szervezete,és nem feltétlenül negatív irányba. Én pl.gyerekkoromban,és a 20-as éveimben sokkal hajlamosabb voltam a hízásra,mint most 30-on túl...gyerekként beteges voltam,asztmás voltam,most pedig sokkal jobb formában vagyok,tehát még ez is relatív dolog :-)bárcsak fiatalon lettem volna ilyen fitt,mint most.
2015. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!