Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Körülbelül jól számoltam?

Körülbelül jól számoltam?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk, elhatároztam hogy csak sonkát és tojást eszem, de direkt nekem csináltak (glutén-laktóz-cukormentes) burgonyás pogácsát és ettem hármat. Aprók voltak, kb. mint a Fornettis pogácsa, kb. 200 kcalnak vettem. Ettem 2 szelet sonkát (a zsíros részt sajnos nem tudtam megenni csak a színhúst) ezt 400 kalóriának vettem mert elvileg 100 gramm főtt kötözötr sonka 200 kcal, de ezt a netről vettem akk tudja pontosabban az kérem ossza meg velem. Valamint 2 db főtt tojást magában, nálam a tojás darabja mindig 70 kcal, így ez 140. A 3 pogi, 2 szelet hús és 2 tojás így összesen 740 kcal. Kb. reális lehet?
2015. ápr. 4. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja neked megmondani, mert nem tudja, hogy hány deka a pogácsa, milyen vastag szelet a sonka, ami lehet ugye fél centi és 3 centi is... De én mondjuk nem is értem a kérdést, hisz már úgyis megetted, nem mindegy, hogy hány kalória volt? Ha meg diétázol, akkor nem azon az egyszer megevett 3 kis pogácsán múlik...
2015. ápr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!