Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti a gyrost a hizlaló kategóri...

Ti a gyrost a hizlaló kategóriába soroljatok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Zöldség, hús?

Én nem.

2015. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A pita / tortilla miatt amiben van.

Akkor nem gáz, hogy benyomtam egyet az előbb így diéta alatt?

Itthon nem volt se csirke, se tojás se semmi,nem találtam fogamra valót.: d

2015. ápr. 11. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Jaa, én nem eszem pitával.


De fogyás alatt is szoktak enni (véleményem szerint nem túl helyesen) péktermékeket (búza kenyér, pita vagy ehhez hasonló értékű kukorica tortillát)


Viszont

1. így is fogynak, főleg akik ügyesen és mértékkel teszik

2. egy napi étkezés még ha nem is fér bele egy szálkásításba, 1 nap nem számít a megelőző és a következő napok mellett. A fogyás hónapok étkezésének kérdése, 1 nap nem oszt nem szoroz, 1 étkezés pláne.


Újra: másoknál rizs, zab vagy egyéb keményítőforrás minden nap tervezett RÉSZE a diétának, és így is lehet fogyni.

2015. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi, mondasz valamit.
2015. ápr. 11. 20:35
 5/10 anonim válasza:

igen, mivel:


1.pita

2.a hús zsíros

2015. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, ráadásul a pita szerintem itt elhanyagolható mennyiség (kevesebb, mintha ennél egy kiflit). A szószban szokott lenni sok cukor, de egy nap valóban nem számít.
2015. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A zsír, zsíros hús nem hizlal. A primitív, amúgy biológiához nem értő fogyókúrázók persze mást hisznek, és mentségükre váljon: vallásszabadság van, ettől még önmagában a zsíros húsok alacsony inzulinválaszt okozó ételek lesznek. Zöldségekkel pláne. Zsírral az inzulinválasz csak csökken.


Mégis kifogás, ha már.. - a gyros húsok összetétele azért elééééggé kétséges..

2015. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nincs mellé-pita,sült krumpli,rizs-akkor teljesen jó kaja,vagyis hús,némi zsír és zöldségek.
2015. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokan fogyóznak úgy, hogy szálkásító étrendben rizs is van amúgy. Nem az, hogy én szerintem ez jó, de lefogynak meg jó az eredmény is pl. rizsfogyasztó testépítőknél.
2015. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen,de egy gyros tálban odaba-sznak 200g rizst mellé,hogy nagy adagnak tűnjön:)

ha meg a kérdező a "hizlaló" megnevezés tudásbéli szinten van,akkor értelmezheti úgy is,hogy a rizs milyen diétás kaja.

2015. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!