Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetnek sulyos kovetkezmenyei...

Lehetnek sulyos kovetkezmenyei? Nem tudok neki ellenallni.

Figyelt kérdés
Igyekszem helyesen taplalkozni,de dinnyeevesbol rekordot tudnek nyerni...multkor egy 13 kilosnak a felet megettem,meghozza ejjel..164 cm,53 kg vagyok..egy napom pl igy Nez ki:reggel eper,cseresznye,kave...aztan natur joghur mezzel es egy fel marek muslivel...este egy egesz csirkemell sutiben,fott zoldsegekkel....kb2 Ora mulva ez kb fel 1 korul ejjel...mertektelen dinnye dinnye dinnye...nem tudom miert kivanom ennyire...50 kilosan jobban ereztrm magam,mist Nagy a hasam...ja es tobb mint 2 hetet kesik a menstruaciom,es nem vagyok terhes..szerintetek milyen AZ etkezesem...nagyon fel lehet hizni Errol?

2015. jún. 13. 02:42
 1/8 anonim válasza:
Az éjszakai zugkajálás nem jó dolog. szerintem próbálj meg leszokni róla, könnyen lehet tőle hízni. (Álszent lennék, ha nem mondanám, hogy éppen egy tál csirkeszárny mellől írok. Hízókúrán vagyok. :P)
2015. jún. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

JAj! Mit nem adnék egy dinnyéért! (sajnos külföldön ha árulnak is akkor éretlen pocsék)


Ám a kérdésedre a válasz. A dinnye nem okozhat gondot, mert jóformán vízből áll. Legrosszabb az, hogy vagy felpuffadsz tőle és fájni fog a hasad egy ideig, vagy állandóan pisilni fogsz. Viszont az éjszakai evés azért nem jó, mert amikor lefekszel aludni nincs még egy minimális mozgás sem, így nem édetsz kalóriát el. Előbb- útóbb az lesz az eredménye,, hogy elhízol.

Furcsa most elhinned 53 kilósan. De hidd el. Minden túlsúlyos ember volt 53 kiló egyszer.

2015. jún. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért reggel se ártana valami húst enni!
2015. jún. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bőven elég a ch reggel
2015. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2: 6 kg dinnye, 1740 kcal, 390g ch, wow, még fehérje is egész van benne, zsírból azért csak a napi minimum harmada... Már ha hihetünk a kalóriabázisnak, de többnyire egész OK értékei vannak.


Kicsit sem elhanyagolható, sőt, dinnyéből tipikusan sokat eszik az ember, így a legtöbbünk sokkal több cukrot viszünk be, ha dinnyét eszünk, mintha sok más gyümölcsöt. Én is bevágok 1-2 kilót, cseresznyéből pedig megállok 10 dekánál... A banán se gond (csak fagyasztva legyen, úgy tartalmasabb), de a dinnye durván megugrasztja a cukorbevitelemet s erre nem sok gyümölcs képes (talán csak a datolya s a nem fagyasztott banán).

A mennyiség sokat számít, nagyon sokszor nincs értelme a 100g-onkénti értékeket nézni, igen fontos, mi a tipikus bevitt mennyiség, illetve kalóriát tekintve mi a helyzet.

2015. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, inkább 4 kiló a 13 kilós fele, mivel nagyon sokat tesz ki a héj, de az sem kevés.
2015. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sepercalatt elpusztitottam....de meg vagyok hokkenve ,hogy tobb kaloria van benne mint AZ egesz napos kaloriafogyasztasom...nem akarom elhinni...de akkor ezek szerint nem fogynek,hanem hiznek ha csak azt ennek egesz nap...de most akkor ha egy egesz negysajtos pizzat vagtam volna be jobban kijonnek kaloriailag...ez elegge erthetetlen...
2015. jún. 14. 02:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán sportolni is kellene!
2015. jún. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!