Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha mindennap iszom alkoholt?

Ha mindennap iszom alkoholt?

Figyelt kérdés
De beleszámolom a napi kcal keretbe (átszámolom szénhidrátnak), akkor az úgy akadályoz bármit is?

2015. júl. 8. 19:25
 1/7 anonim válasza:

Hát igen.

Hogy lehet így fogyókúrázni?

2015. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha minden nap iszol alkoholt.. akkor rossz ember nem lehetsz.
2015. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fogytam le kcal (ch, fehérje, zsír) számolással, nem jött vissza.

De akkor nem ittam.

Nemrég kaptam egy gyógyszert, amitől feljött pár kg. Inkább letettem. Ezt (5-6 kilóról van szó) szeretném leadni.

De kell vmi, amitől lenyugszom, a gyógyszer csak tönkrecsesz.

Napi 1 sör, vagy 2 dl borról van szó, nem tömény meg nem csokilikör....

2015. júl. 8. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Megette a fene, ha csak a piától tudsz megnyugodni.
2015. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem véleményeket kértem :D
2015. júl. 8. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

"De én nem véleményeket kértem :D"


Akkor minek tetted fel a kérdést? :D :P


Na viccet félretéve: próbáld ki, ha 1-2 hónap után se fogysz úgy, hogy mindennap meg van az alkoholmennyiséged, akkor jobban tennéd, ha nem innál többet alkoholt, addig míg el nem éred a kívánt súlyt.

Egyébként egyetértek a 4-es válaszolóval, az már nagyobb gáz, ha csak a pia tud lenyugtatni téged. Így lesznek az alkoholisták.

Az neked nem nyugtató, ha pl. megnézel valami filmet, vagy zenét hallgatsz, vagy lemész sétálni, vagy futni egyet? Vagy mondjuk ordítasz egyet, hogy kiengedd a gőzt? Minek kell ehhez piához nyúlni?

2015. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1 hónappal a kérdés után le tudtam tenni az alkoholt, a cigit, ezeket magamtól, rá 4 hónapra a gyógyszert is (azt muszáj voltam, mivel akkor kiderült, hogy van valaki odabent.) Nem lettem alkoholista.

Csak azért írtam, mert megtaláltam a kérdést :D

2018. júl. 18. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!