Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez milyen? 15éves lány

Ez milyen? 15éves lány

Figyelt kérdés

2db vajaskifli(1db57gramm) +25gramm forrócsokipor+3.3dl 1,5%os tej

1 tányér káposztaleves, sok káposztával és főtt hússal

2 alma

1banán

1 barack

120g csirkemell sonka

2 medve sajt

2 paradicsom

1 nagy szelet kenyér

+kb 1,5óra járkálás:)


2015. aug. 26. 22:39
 1/8 anonim válasza:
Mi milyen? Fogyókúra? Diéta? Ebből a felsorolásból kb, az alma,a banán és a csirkemell sonka ami stabil.
2015. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem fogod bírni.
2015. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem értem 15 évesen miért szoknak rá a fogyókúrára, amikor még bőven fejlődésben vannak. Mi lesz ebből... aztán majd rohangál anyád veled az orvoshoz.
2015. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden nap ezt eszed? Elég monoton lesz
2015. aug. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól számoltam ez összesen 1113kalória és ebből 395kalóriát elégetsz azzal,hogy normál tempóban "járkálsz,ahogy te mondod.Szerintem inkább járj el kocogni vagy mozogj valamit és egyél többet,mert ez kevés egy napra.
2015. aug. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira rossz, hogy nem is ér meg hosszabb kommentet...
2015. aug. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogyni lehet vele... Csak legyen meg a kellő fehérje. Nem értem az embereket... Ahhoz hogy fogyjon miert kell mindenről lemondania? En ugy fogytam 10 kg-t, hogy ettem kenyeret, csokit meg ilyen sz4rokat, de keveset, és ugyeltem a feherje bevitelre. Es nem izomból fogytam...
2015. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én azt javaslom neked, hogy próbálj meg rendszeresen sportolni, nekem is az segített.

Egy időben nagyjából nekem is hasonló volt az étrendem, kicsivel még kevesebbet is ettem, fél évig bírtam, ugyan sikerült fogynom, de állandóan szédelegtem, rosszul éreztem magam, és nem tudtam koncentrálni semmire.

Mióta elkezdtem rendszeresen sportolni, ez teljesen megváltozott, heti 5-ször futok, a többi két napban úszok, plusz kardio. 20 kilót leadtam! Edzés mellett sokkal inkább megengedhetem magamnak, hogy több ételt vigyek be, ugyanis ledolgozom, plusz izmosabb lettem és az edzés mindig felfrissít, jól érzem magam utána. Szóval én csak biztatni tudlak erre!

Egyébként mennyit szeretnél fogyni? Hány kiló vagy, hány centi? (nem is biztos, hogy sok rajtad a felesleg, csak korosztályunknak egyre kórosabban az a mániája, hogy kövérnek képzeli magát)

A fehérjét én is hiányolom az étrendedből, egyél sok húst, halat, tejterméket!

Sok kitartást kívánok neked.

16/L

2015. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!