Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hany kaloria van a Kifőtt...

Hany kaloria van a Kifőtt tésztában?!

Figyelt kérdés
Mindenhol mast ir. Valahol azt, hogy 100 gramm 300 felett (de az nem a száraz adatokra vonatkozik?) ettem 100 gramm penne tésztát és most azt 157 kalóriának írtam.
2015. aug. 27. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi vizet vesz fel. A 157 kcal kb jó lesz.
2015. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a 300 feletti kcal 100g-ra vetítve a száraz tészta, hogy főzés után pontosan tudd, hogy mennyit vett fel(vizet) ahhoz le kéne mérni
2015. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is pontosabb a dolog ha leméred, de ha 160 kcal-lal számolsz, attól nem rontod el a diétát... :)
2015. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, a szárazra vonatkozik a 300 fölötti érték. A kifőttet nem lehet megadni, mert nem egyértelmű, hogy mennyi vizet vesz fel, bizonyára a különböző tészták különböző ideig főzve eléggé más értékeket adnak. Ahogy persze a tészta összetétele is fontos.
2015. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!