Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek milyen volt a mai...

Szerintetek milyen volt a mai napom?

Figyelt kérdés

Reggelire :gyros húst ettem ,ami kevés olajon volt sütve ;kb 7 kocka és anya nagyon szeleteket is rakott bele abból 3-at ettem.-kb 200 kcal

Update puding kb 125 kcal

2 evőkanál sovány túróból készült körözött

Ebéd :ugyanaz mint a reggeli:)+narancskb 250 kcal

Vacsora ;rántotta 2 tojásból + egy kis light sajt.paradicsom ,uborka kb 200 kcal

Nap közben kb 15 tic tac és vagy 7 mentos.

40 perc szobabicikliztem és 10 percet rubint rékáztam

Mit gondoltok jól csináltam vagy nagyon sokat ettem?



2015. okt. 26. 19:24
 1/8 anonim válasza:
Jó hát mi vele a probléma? Te miért jegyzed meg mindazt amit megetél?
2015. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért jegyeztem meg mind azt amit megettem ,mert fogyókúrázok ;)
2015. okt. 26. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csináltad jól, mert nagyon keveset ettél...


Fogalmam sem lehet, hogy mekkora kalóriadeficited van így. Bizonyára elég ütős és fogyni fogsz. A fehérjebeviteled nagyon rossz nem lehetett, a zsír se lehet nagyon vészes, zöldséget is ettél, a pudingról semmit nem tudok, bizonyára az volt az étrended leggyengébb pontja.

Mennyiségre elég kevés, de ha ennyivel is jól érzed magad, s kis súlyú vagy, lassú anyagcserével, s tudod, mit csinálsz, akkor még beleférhet. Bár nem lehet sok az a körözött, anélkül pedig 800 kcal-t írtál, ami iszonyúan kevés.

2015. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel két tojásból rántotta csak magában 200kcal,így vmit nem jól számoltál.Ha ennyire a kalóriát figyeled,akkor csináld jól.A sovány sajtból 5dkg is 100kcal,tehát a vacsorád biztos,hogy 200kcal felett volt.
2015. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

91 kiló vagyok és 165 cm ,szóval igazán van miből fogynom :)

Köszönöm a válaszodat :)

2015. okt. 26. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Az úgy volt hogy az egyik tojásnak csak a fehérjét ettem meg a másiknak meg a fehérjét és a sárgáját.A sajt az meg light kocka sajt volt ;)
2015. okt. 26. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem így éhen fogsz halni.

A "light" meg "update" cimkéktől a hideg ráz, ezek nem érnek semmit. El kell olvasni miből vannak a kaják és úgy vásárolni. Minél természetesebb annál jobb. Natúr joghurt igazi gyümölccsel, igazi sajt. Hidd el az íze is jobb.

A sok tictac meg mentos minek?

Reggelire kellett volna a rántotta és aztán a sült hús (szerintem).

10 perc Rubint Réka még a bemelegítésig sem jut el (próbáltam és nagyon kemény, főleg ha kezdő vagy).

Többet kellene enned,mert így gyenge leszel és fel kell add a fogyókúrát.

2015. okt. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91 kg? 70 kilósan még 2000 kcal-lal fogytam különösebb mozgás nélkül (a magasságunk hasonló), lehet, hogy jó az anyagcserém, de akkor is, Te ne ilyen 1000 alatti kilokalóriával játssz már. Még ha 140 centis lennél és 40 kiló, de így... Egyél sokkal, sokkal többet.
2015. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!