Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom és hogy?

Figyelt kérdés

15/L

166cm 61 kg

Légyszi minél többen válaszoljatok


2015. dec. 22. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Attol gugg h fiú v lany vagy
2015. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Kedves PunKitti, ki van írva, hogy 15/L

Szerintem kb 55kg-nál lennél egészségesen vékony (persze ha mozogsz is valamicskét) Ha nincs rajtad izom, akkor lehetsz 35kg is, de nem lesz karcsú, feszes tested, úgyhogy 55kg és sport!

2015. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázat !!Stréber riadó!!!😲
2015. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Miért kell bunkónak lenni? Hibáztál es nem javitottad ki magad!

En is 166 cm vagyok, de 50 kg, sportolok amikor van idom. A barátam mind dicsérnek, hgy milyen jo alakon van. Szoval én azt tanácsolom, hogy csak vizet igyál, semmi cukrosat. Egyel sok zöldséget es csirke húst. Zsíros, tésztás ételek kerüld. Ahogy a pekarukat is. Sportol legalab napi 30 percet, amiben van erősítés is. 17/L

2015. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sok sport, normalis kajalas, szemet etelek es italok elhagyasa, ennyi.
2015. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én 164cm vagyok és kb. 60kg, és teljesen jól érzem magam a bőrömben, és a fiúknak is bejövök. :)

Szerintem nincs gond a súlyoddal, nem kell fogyókúráznod, csak mozogj sokat, próbálj egészségesen kajálni, és rendben leszel.

2015. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

testmagasság-110=ideális testsúly.

Szóval a te esetedben 166-110=56.

Étkezz egészségesen, mozogj, de ilyen nagy diétába semmiképpen ne fogj bele, mert még fejlődő szervezet vagy és nem tesz jót a testednek.

2016. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!