Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez sok így Karácsonykor?...

Ez sok így Karácsonykor? 15/lány/ 160/48

Figyelt kérdés

1snickers 2 db szaloncukor

1,5szelet rántott hús 2 szelet kenyér, 2bocisajt és sok paprika

3,5dl 1,5%tej és forrócsoki ebbe

2nagy darab krémes sütemény

Rendes válaszokat,köszi.:)


2015. dec. 25. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogy :) ha máskor egészségesebben kajálsz, nincs semmi gáz.

igazából soknak szerintem ez sem nagyon sok, csak egészségtelen.

2015. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj egyszeri alkalomról van szó,nem lesz ettol semmi bajod.Nem karácsonykor és más nagy unnepnapokon kell egészségesen étkezni,hanem az év tobbi napján.
2015. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5× ennyit ettem és még éhes vagyok.
2015. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ettem: levest, 5 szelet halat, 10 mákos patkót, 2 szelet zsíros sütit, ittam hozzá 1 liter sört, 1.5dl Baileys-t és másnap 4 kg-vel könnyebb voltam és még nem is kellett székelnem.


Nem ez az egy nap fogja meghatározni a testalkatomat, hanem az az edzés, amit reggel csináltam 50 percben.

2015. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a párommal (nekem fogynom kéne, ő csak a vonalaira vigyáz) benyomtuk a tegnap kapott másfél bejglit (anyós remekül süt), egy csomó mézest, töltött káposztát, zöldségfasírtokat (jó zsírosak és diétásak, a káposztával ez képviselte a rendes evést :)), egy kupac gyümölcssalátát, a párom persze egy kupac rizst is, én bő fél tábla szintén kapott csokit s vagy 2 banánt is a gyümölcssalátán túl... A tegnapi nap is elég erős volt, de az azelőttiek is, a mézeskísérletek miatt...

De emiatt egyikünk sem hízik észrevehető mértékben, sem én, aki stagnálni szoktam (ilyenkor inkább fogyásra van esély a visszaálláskor, amikor a pazarló üzemmódra kapcsolt szervezetem pofára esik. legalábbis ez a hipotézisem a tapasztalatok alapján), sem a párom, aki ugyan könnyen hízik, de könnyen is fogy és nem apró a kalóriaszükséglete.


A kérdező könnyebb nálunk s nem tudunk róla semmit. Én pár nap alatt nem zavartatnám magam, ha felmegy valamennyi, majd lemegy, nem? Azt tartom fontosnak karácsonykor is, hogy ha egy mód van rá, ne együk túl magunkat, mert az nem egészséges. Nekem ez valószínűleg nem jött össze, de azért rosszul nem vagyok :)

2015. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. De kérlek, amúgy is vékony vagy, így karácsonykor ne törődj ezzel. Egyél ami jól esik. Tényleg. :)
2015. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én megettem fél rúd bejglit és azon kívül a sok kaja (töltött káposzta, halászlé) és ráadásul 2 napon keresztül zabáltam a sütiket. Ráálltam a mérlegre +2 kg volt, aztán reggel elmentem wc-re és el is tűnt szóval ennyi...nem para :)
2015. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ahhoz képest amennyit én szoktam enni (akarom mondani ffalni) semmi. Csak egészségtelen. Ja és én meg a 160 centimhez 52kiló vahyok. Volt, hogy egy fél tepsi sütit elpusztítottam, aztán még lement két adag somlói, de ez csak a desszeft volt előtte ettem rántotthust krumplipürével meg húslevest is, reggelire 4szelet mákos bejglit kakaóval, vacsorára meg egy nagy adag porköltet tésztával. Ez tavaly karácsonykor volt, de ünnep lévén nem volt bűtudatom, olyankor mindig elengedem magam. Tehát amit te ettél az nem sok csak túl sok benne a cukor.
2016. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!