Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 49 kg sok 164 cm-hez?

49 kg sok 164 cm-hez?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt tudnék 45 kg-ra lefogyni?
2015. dec. 26. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te nem akarsz lefogyni. Azert nem, mert mar most is korosan sovany vagy. Igazabol ugyis mindegy mit mondunk, de majd amikor csovek lognak ki beloled, 35 kilosan a korhazban, jussak eszedbe.
2015. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egy 49 kilosnak is lehet pocakja

koszi a valaszt!

2015. dec. 26. 17:36
 3/14 anonim ***** válasza:

A 164-hez az 54 az ideális.

Ha kifejezetten egy testrészeddel van gondod akkor ne a fogyáson gondolkodj, hanem alakítsd a tested a megfelelő edzéssel.

Fogynod nem kell.

2015. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én amikor 170 centi és 34kg voltam, akkor is volt pocakom, tudod miért? Az éhezés következtében összecsomósodtak, összeszáradtak a beleim. Tegyük fel, hogy te is fogysz mondjuk 10kg-t. Kórosan sovány leszel, nem menstruálsz többet, hullik a hajad, elájulsz, ha felállsz stb, de még mindig van pocakod. Mit csinálsz akkor? Inkább meghalsz? Szerintem tanuld meg elfogadni magad. Ha holnaptól az lenne a divat, hogy az embereknek nincs karja, akkor inkább levágnád?
2015. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h pocakod az van, de agyad...?
2015. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ismeretlenül könnyen oltogatsz, utolsó.

de azert kossz

2015. dec. 26. 18:27
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

en 163 vagyok es 80 kg, barmit felvehetek, mondjuk a hasam lapos,van fenekem meg combom, de feszes nem az a plöttyedt.ha belegondolok lefogynek akar 50 re is csont es bör lennek.

úgyh nem azt kell nezni amit a mérleg mutat, hanem amit a tükörben latsz.

2015. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem sok. Így is sovány vagy.

Ha van pocakod, akkor vagy gyenge a hasfalad, vagy valamit nem bírsz és puffadsz, vagy annyira vékony vagy, hogy az is látszik, ha kicsit eszel, vagy rossz a tartásod, vagy valami problémád van (nőgyógyászati gondok, emésztőrendszeri gondok). Ezek egyike sem fog megoldódni azzal, hogy még tovább fogysz.

2015. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha van egy kis poci? Világvége?

Ennyire üres az életed, hogy ezen problémázol?

2015. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 goblin8 válasza:

Hali! En is 164cm voltam most sikerult vegre visszahiznom 50kgre mert par honap alatt lementem 47re. En azt vettem eszre h tul vekonyak lettek a labaim amire mar a baratom is azt mondta hogy nem annyira secy es a mellembol meg a fenekembol fogytam. Szoval eleg hulyeseg volt es alig tudtam visszamenni 50re h legyen ujra mellem. Szoval szerintem menj el kondiba es ha az edzonek azt mondod h csak a hasadbol akarsz fogyni akkor olyan edzes tervet csinal neked es nem a melledbol fogsz veszteni :) ez az en tapasztalatom

17/L

2015. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!