Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez igy jo?

Szerintetek ez igy jo?

Figyelt kérdés
164 centi vagyok, 64 kilo. Ot kilot szeretnek fogyni kb ket honap alatt, ezert elkezdtem fogyozni, figyelem a kaloriakat egy alkalmazassal. Azt dobta ki, hogy napi 800 (!!!) kaloriaval fogom ezt teljesiteni... nem keves az egy kicsit? Furcsa ez nekem... Mozgok heti haromszor intenziven emellett, masfel eves kisfiam utan is szaladgalok eleget, igy a napi 800 kaloria azert kevesnek tunik. Mit gondoltok? Ket honap alatt nem lehet fogyni ot kilot?
2016. jan. 8. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

De, az. Én 1500-zal kezdeném s meglátnám, bírom-e olyan kevéssel (egyébként nem, tapasztalat). De ha kevesebb kell, akkor többet mozognék vagy előbb tömegelnék, de éhezni nem tudok.


2 hónap alatt simán lehet fogyni 5 kilót, ha össze tudsz hozni egy szolid kalóriadeficitet, ahhoz nem kell nagy :)

2016. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2 és fél hónap alatt 12 kilót fogytam úgy, hogy a napi kalóriakeretem 1460 volt.

A 800 kalória kevés. Nyugodtan egyél 1500 kalóriákat, csak arra figyelj, hogy a szénhidrátod, és a zsír kevés legyen.

SOk sikert

2016. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!